AppStore'dan kaldırılan uygulama yedek ile yüklenir mi?

Konfiçyüs

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Forumda yeniyim, aranıza yeni katılıyorum. Başlıkta anlatmak istediğim pek anlaşılmamış olabilir bundan dolayı detaylı olarak burada anlatacağım. Uzatmadan geçeyim..
iPhone'umun yedeğini aldım fakat benim telefonumda App Store'dan kaldırılmış bir uygulama bulunmakta. Yani uygulama kaldırılmadan önce ben bu uygulamayı yükledim ve Apple bu uygulamayı sonradan Store'dan kaldırmış. Bu uygulamayı ben hala kullanmaktayım. Dediğim gibi telefonumun yedeğini aldım ve telefonu sıfırladım. Telefonuma o aldığım yedeği geri yüklerken bu uygulama telefonuma gelecek mi yoksa artık App Store'da bulunmadığı için telefonumda bulunmayacak mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uygulamayı daha önce satın aldığınızdan App Store’da Satın Alınanlar bölümünden kaldırılmış uygulamanızı da yükleyebilirsiniz.

Bilgisayara aldığınız yedekten geri yükleyemezsiniz. En güncel iTunes sürümü uygulamaları yedeklemiyor. Ama yukarıda söylediğim gibi Satın Alınanlar bölümünden tekrar indirebilirsiniz.

Bilgisayara aldığınız yedekten geri yükleyemezsiniz. En güncel iTunes sürümü uygulamaları yedeklemiyor. Ama yukarıda söylediğim gibi Satın Alınanlar bölümünden tekrar indirebilirsiniz.
Ama Satın Alınanlar bölümünde uygulamaya bastığım zaman uygulama yok gözüküyor. Yanlış hatırlamıyorsam bir keresinde Yedekten yüklemiştim. Bütün uygulamalar anasayfam da yükleniyor olarak görülüyordu ve yüklendi de.

Ama Satın Alınanlar bölümünde uygulamaya bastığım zaman uygulama yok gözüküyor.
İlginç. Birkaç gün önce App Store'dan Telegram uygulaması da kaldırıldı ama daha önce bu uygulamayı indirdiğimden Satın Alınanlar bölümünden tekrar indirebildim.
Bütün uygulamalar anasayfam da yükleniyor olarak görülüyordu ve yüklendi de.
''Yükleniyor'' olarak görünen uygulamalar yedeklemeden değil App Store'dan indiriliyor. Ama verileriniz yedeklemeden geri yükleniyor olabilir. iTunes, 12.7 sürümünden beri uygulamaları yedeklemiyor (Şu anda en güncel sürüm 12.7.3). Önceki sürümlerde de yedeklemiyordu ama uygulamaları iTunes'a indirip telefona direk yükleyebiliyorduk.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı