Aprilla Rs4 125 Alınır mı?

Kıymalı Pide

Kilopat
Daha fazla  
Motosiklet tutkum var ve görünüşe önem veren biriyim. Maddiyattan dolayı daha önce sadece yarı otomatik motosikletler kullandım. Sık karşılaşmadığım bu markaya rastladım, İtalyan malı iyi bir marka olduğunu öğrendim. Başka bir sıkıntı yaşar mıyım? Almaya değer mi?

Marka olarak sıkıntı yaşamazsınız, Aprilia dünyada bu işin öncülerinden.
Ancak servis, pahalı parça vb. konularda sıkıntı çekebilirsiniz.
İkinci elde de Honda, Yamaha gibi markalara karşı oldukça zayıf kalacaktır.
Honda sanırım bu markalar içinde servis yaygınlığı, parça fiyatları ve 2. el konusunda iyi ama görünüşü bana kalırsa süper sport'dan ziyade sport touring gibi. (1 ay öncesine kadar 250cc olanını kullanıyordum, aynı kasa)
Yani görünüş olarak Aprilia'yı beğendiyseniz, Yamaha "Honda'ya göre biraz pahalı olsa da" size daha çok hitap edecektir.

Marka olarak sıkıntı yaşamazsınız, Aprilia dünyada bu işin öncülerinden.
Ancak servis, pahalı parça vb. konularda sıkıntı çekebilirsiniz.
İkinci elde de Honda, Yamaha gibi markalara karşı oldukça zayıf kalacaktır.
Honda sanırım bu markalar içinde servis yaygınlığı, parça fiyatları ve 2. el konusunda iyi ama görünüşü bana kalırsa süper sport'dan ziyade sport touring gibi. (1 ay öncesine kadar 250cc olanını kullanıyordum, aynı kasa)
Yani görünüş olarak Aprilia'yı beğendiyseniz, Yamaha "Honda'ya göre biraz pahalı olsa da" size daha çok hitap edecektir.
Görünüş olarak gerçekten beğendim ancak belli bir zaman sonra illaki arabaya döneceğiz. Satması beni çok zora sokacaksa, hiç düşünmeyeyim. Parça olarakta temin edebileceksem, fiyatı problem değil. Zaten hor kullanan biri değilim. İşten eve götürsün. Haftada 1 kez de ailemi ziyaret ettirebilsin yeter bana.

Üzerinden baya zaman geçmiş, aldın mı merak ettim açıkcası.
Aprilia arkadaşın da dediği gibi, iyi bir italyan markası,600 ve 1000 cclerde iyi iş çıkarıyor. Her ne kadar marka kaliteli olsa da, yedek parça, servis gibi durumlar düşündüğümüzden daha önemli. En ufak bir problemde usta bulamazsın, bulursun yapamazlar, yedek parçanın gelmesi aylar sürer gibi birçok sıkıntıyla karşı karşıya kalabilirsin. Bırak apriliayı ben bu yüzden kawasaki almıyorum etrafımda servisi ustası yok diye.
İkinci elde kesinlikle zor satarsın eğer değerinde satmaya çalışırsan. Tabi ölücü de çok, verir geçerim dersin o ayrı.
Ayrıca fiyatı çok yüksektir diye düşünüyorum, o fiyatlarda honda ve yamahanın 250 cc motosikletleri çok güzel.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı