APU A10 7870K Sistem Battlefield 1 kaldırır mı?

csgoplayır

Decapat
Hemen kısaca sistemi belirteyim;

İşlemci: AMD APU A10 7870K
RAM: 4+4 8 GB RAM 1866 MHz
Anakart: A88xi ac V2
Grafiğe önem vermiyorum performanslı olsun yeter, şimdiden teşekkür ederim sağlıcakla kalın. Saygılar.

Hemen kısaca sistemi belirteyim;

İşlemci: AMD APU A10 7870K
RAM: 4+4 8 GB RAM 1866 MHz
Anakart: A88xi ac V2
Grafiğe önem vermiyorum performanslı olsun yeter, şimdiden teşekkür ederim sağlıcakla kalın. Saygılar.
Evet oyunu açabilir ama 720P civarlarında. Oyunda çoğu yerde kare düşüşü yaşayabilirsin. YouTube'da videoları bulunuyor. Sürekli takılıyor tavsiye etmem.
Onboard

Ekran kartın on board sa tavsiye etmem. BF1 oynamanı. Zaten oynasan bile onboard ekran kartı çok ısınacağından sıkıntı yaratabilir belli bir zaman sonra.

BF1 zaten ekran kartı gücü istiyor onun dışında işlemciye de çok yük bindiriyor, 1660Ti ile x3440 4.0GHZ 2*4 RAM ile ULTRA ayarlarda droplar yaşadım, fps yüksek ancak RAM'i fulledi + İşlemci sınırına dayandı, mediuma çektiğimde 100FPS+ rahatça oynanabiliyordu. Yani ekran kartı low ayarlarda 60fps verebilse bile RAM ve İşlemci gücü de istiyor umarım anlatabilmişimdir. Ki benim işlemcim 7890K Apusundan da güçlü..

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı