APU laptopa ekran kartı eklenir mi?

BesTRookie

Centipat
Daha fazla  
Beyler elimde APU sistem bir laptop var.
-AMD A8-7410 APU with AMD Radeon R5 2.20 GHz Graphics olarak geçiyor bilgisayar daha doğrusu tam olarak anlayamadım kendinden ekran kartlı sanırım pek bir bilgiye sahip değilim bilgisayar parçalarıyla da alakam yok.
-DDR3 8 GB RAM.
-1TB HDD.
CD DVD slotunu söküp HDD ile yer değiştirerek SSD takmayı düşünüyorum ama ekran kartı meselesi aklıma takıldı yardımcı olursanız şimdiden çok teşekkür ederim.

Notebookların çok büyük bir kısmı ekran kartları anakarta entegredir.
O yüzden değişmez.
Sizin anakartta ekran kartı için bir soket varsa eklenebilir.
Gel gelelim notebook için ekran kartları Türkiye'de pek yok yurt dışından alabiliyorsunuz onlarda 2500 TL'den başlıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Wi-Fi alıcısını çıkartın sonra adamın yaptığı sistemi yapın. Ek olarak alman gereken argeler var.

Hocam USB ile bağlandığını ilk defa duydum. Ben sadece Wİ-Fİ kartı slotundan yani mini PCI-E slotundan bağlanıyor diye biliyorum.
Hocam tam performansta neden çalışmaz? Darboğaz yaptığı için mi yoksa laptop olduğu için mi?

Laptoplardaki Wifi kartının takılı olduğu PCI-E yuvaları düşük bant genişliğine sahip olduğundan tam performans alamazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı