APU sistem alınır mı?

Youne

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, Bir APU sistem alıp ileride üstüne ekran kartı eklemeyi düşünüyorum. Bilgisayardan fazla anlayan biri değilim ama alacagım sistemin özellikleri fotoğrafta bulunuyor. İşlemci içinde Vega 11 var. RAM'ler ise 3200mhz 16 GB. Bu sistemi inceleyip görüşlerinizi ve önerdiğiniz düzeltmeleri yazarsanız sevinirim. Oynadığım oyunlar Valorant, CS:GO ve LoL. Sistemin ismi Gamegaraj Pollux-3 APU iyi forumlar.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210420-060027_Chrome.jpg
    Screenshot_20210420-060027_Chrome.jpg
    50,9 KB · Görüntüleme: 198
Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar, Bir APU sistem alıp ileride üstüne ekran kartı eklemeyi düşünüyorum. Bilgisayardan fazla anlayan biri değilim ama alacagım sistemin özellikleri fotoğrafta bulunuyor. İşlemci içinde Vega 11 var. RAM'ler ise 3200mhz 16 GB. Bu sistemi inceleyip görüşlerinizi ve önerdiğiniz düzeltmeleri yazarsanız sevinirim. Oynadığım oyunlar Valorant, CS:GO ve LoL. Sistemin ismi Gamegaraj Pollux-3 APU iyi forumlar.
Hocam düz apu sistem için çok pahalı geldi. Gerçi bellek, işlemci, anakart vb. parçalara her geçen gün zam geliyor ancak ben olsam apu sisteme bu parayı vermezdim. 2.el alternatiflere bakın bütçe varsa.

Selam arkadaşlar, bir APU sistem alıp ileride üstüne ekran kartı eklemeyi düşünüyorum. Bilgisayardan fazla anlayan biri değilim ama alacagım sistemin özellikleri fotoğrafta bulunuyor. İşlemci içinde Vega 11 var. RAM'ler ise 3200MHz 16 GB. Bu sistemi inceleyip görüşlerinizi ve önerdiğiniz düzeltmeleri yazarsanız sevinirim. Oynadığım oyunlar Valorant, CS:GO ve LoL. Sistemin ismi GameGaraj Pollux-3 APU iyi forumlar.

HDD ekleyin derim eger butce varsa.

Hocam düz apu sistem için çok pahalı geldi. Gerçi bellek, işlemci, anakart vb. parçalara her geçen gün zam geliyor ancak ben olsam apu sisteme bu parayı vermezdim. 2.el alternatiflere bakın bütçe varsa.
haklısınız bi nevi ama aileme bunu dediğimde başkasının eskilerini kullanmamalısın sorun çıkabilir dediler bi nevi onlarda haklı hocam bir de 2. eller fırsatçılıkdan dolayı 0 fiyatına satılıyor
HDD ekleyin derim eger butce varsa.
Bütçe varsa HDD ekleyin, alınır.
Teşekkürler önerileriniz için elimde 2 adet hdd var onları kullanacağım aynı fikirde olmamıza sevindim.
Bana kalırsa gayet iyi görünüyor ileride ekran kartı takarsın aynen, belki işlemci de değiştirirsin.
işlemci değiştirmeyi düşünmüyorum ya darboğaz sıkıntısı çekicek bir ekran kartı almıycam çünkü yani en fazla %10 luk bir darboğaz sıkıntısı yaşayabileceğim bir ekran kartı almayı düşünüyorum önerin için teşekkür ederim dostum.

Yeni konular

Geri
Yukarı