APU sistem tavsiyesi

winamp2

Hectopat
Daha fazla  
Bütçem düşük olduğu için APU sistem toplamaya karar verdim. İlerde ekran kartı alıp takabilirim. Düşünceleriniz ne? Önerir misiniz bu sistemi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeyi biraz aşabilirseniz Anakart'ı 4 adet RAM slotlu alarak Ram'i çift kanal kullanmanızı öneririm. Apularda çift kanalın performansa ciddi etkisi oluyor.

Valla ben topladım 10 gün önce sıfır 3200G buldum uygun fiyata aldım hemen. 3600 işlemcimi ve RX560 ekran kartımı sattım. Diğer parçalarım vardı. 16 GB 3200MHz CL16 2x8 RAM 480SSD ile kullanıyorum oyun performansı güzel laf yok CS:GO sabit 75FPS veriyor en yüksek ayarlarda. LOL 110-160 FPS arası veriyor en son ayarlarda başka oyunda denemedim. Ama video edit yapıyorum falan tırt şimdi GTX 1650 Super siparişi verdim eğer video editinde yine işimi görmezse işlemciyi satıp 3700X falan alırım herhalde.

Valla ben topladım 10 gün önce sıfır 3200G buldum uygun fiyata aldım hemen. 3600 işlemcimi ve RX560 ekran kartımı sattım. Diğer parçalarım vardı. 16 GB 3200MHz CL16 2x8 RAM 480SSD ile kullanıyorum oyun performansı güzel laf yok CS:GO sabit 75FPS veriyor en yüksek ayarlarda. LOL 110-160 FPS arası veriyor en son ayarlarda başka oyunda denemedim. Ama video edit yapıyorum falan tırt şimdi GTX 1650 Super siparişi verdim eğer video editinde yine işimi görmezse işlemciyi satıp 3700X falan alırım herhalde.
Bende aynı işlemciden almayı düşünüyorum lolde sıkıntı çıkarıyor mu tf lerde?

Bende aynı işlemciden almayı düşünüyorum LOL'de sıkıntı çıkarıyor mu TF'lerde?

Kesinlikle sıkıntı yaratmıyor ben render amaçlı kullanmadığım için ekran kartı aldım yoksa oyunda en ufak problemi yok. Bakayım renderda performans artmazsa bu işlemciyi satıp 3700X alacağım başım ağrımaz en azından.

Geri
Yukarı