APU sistem toplanır mı?

PaRaDoKs

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, biliyorsunuz ki ekran kartları bayağı pahalı hem stoklar yok ve mining yapanlar yüzünden stoklarda kalmamış. Haliyle millet APU topluyor. Ben de bu krizi fırsata çevirmek istiyorum. Hayatımda hiç kasmadan oyun oynayabildiğim bir bilgisayarım olmadı, şu anki kullandığım aptop bile Valorant'da düşük FPS veriiyor haliyle durumumuz da öyle. 5K 7k sistem toplamaya yetmiyor, ben de buraya danışmak istedim. Aklımda birkaç parça var. Fakat anakart hakkında hiçbir fkrim yok, bana bir APU toplamamda yardım edebilir misiniz?

5000 6000 TL civarı bütçeniz varsa bu fiyata laptop alabilirsiniz.

Sonuçta laptoplar hala daha bulunabiliyor.

En iyisi bile 10000 civarında bence gayet güzel idare edecektir.

Öncelikle merhaba, biliyorsunuz ki ekran kartları bayağı pahalı hem stoklar yok ve mining yapanlar yüzünden stoklarda kalmamış. Haliyle millet APU topluyor. Ben de bu krizi fırsata çevirmek istiyorum. Hayatımda hiç kasmadan oyun oynayabildiğim bir bilgisayarım olmadı, şu anki kullandığım aptop bile Valorant'da düşük FPS veriiyor haliyle durumumuz da öyle. 5K 7k sistem toplamaya yetmiyor, ben de buraya danışmak istedim. Aklımda birkaç parça var. Fakat anakart hakkında hiçbir fkrim yok, bana bir APU toplamamda yardım edebilir misiniz?

Benim laptop Valorant'ı açmıyor bile :(

Neden toplanmasın şu an ekonomimize göre en uygun alınabilecek bilgisayarlar bence APU sistem bilgisayarlar.

Gelecekte ekran kartı alabilecekseniz Intel APU sistem, gelecekte ekran kartı alacak bütçeniz olmazsa AMD APU sistem alın. Ve zaten bu fiyatlarla ekran kartlı sistem almak çok zor.

Geri
Yukarı