APU sistemde düşük FPS

temhem111

Decapat
Arkadaşlar fotoğrafta da görüldüğü üzere 24 GB RAM neden az FPS alıyor acaba?

22.png

Bende APU sistem toplayacam da biraz bilgilendir misin FPS düşüklüğü olmasın diye. Örneğin tek slot 16 mı yoksa çift slot 8+8 mi kullanayım bir de RAM'lerin MHz'si kaç olsun anakartım ASUS Prime A320 m-F

Çünkü triple Channel diye bir şey yok Single Channel'dan sayıyor. Bu yüzden 1x8 ile 3x8 aynı.
2 tane 8 GB RAM Dual Channel çalışırken 1 tane 8 GB RAM Single channle çalıştığı için sistem gereğinden düşük FPS veriyor.

Bende APU sistem toplayacağım da biraz bilgilendir misin FPS düşüklüğü olmasın diye. Örneğin tek slot 16 mı yoksa çift slot 8+8 mi kullanayım bir de RAM'lerin MHz'si kaç olsun anakartım ASUS Prime A320 m-F

Bende APU sistem toplayacağım da biraz bilgilendir misin FPS düşüklüğü olmasın diye. Örneğin tek slot 16 mı yoksa çift slot 8+8 mi kullanayım bir de RAM'lerin MHz'si kaç olsun anakartım ASUS Prime A320 m-F

Bütçene göre değişir öncelikle kessinlikle 8+8 al. Bütçen ne kadar söyle RAM için bende sana önereyim 3600 veya 3200 alabilirsin.

Geri
Yukarı