APU-VALUE/AMD Ryzen 5 5600G ve RX 6600 alınır mı?

Bütçe meselesi kardesim sen uygun diyorsan uygundur APU sisteme istedigin GPU sonradan takabilisin. Sadece dahili GPU devre disi kalir o kadar.

Bütçe meselesi kardesim sen uygun diyorsan uygundur APU sisteme istedigin GPU sonradan takabilisin. Sadece dahili GPU devre disi kalir o kadar.
Ayrıca ekran kartı kıtlığı bu yılın sonuna kadar sürcek gibi. Apu işlemciler bu yüzden değerini koruyacaktır. Ben 3200G kullanıyorum açmadığı oynatmadığı oyun yok. CS GO 130-150 FPS Volorantta aynı şekilde

Uyar uymasına da, kusurlu bir sistem. Soğutucu ve PSU'su kötü, kasası da iyi değil. Başka sistemlere de bak derim.

Amme hizmeti :D Gamegaraj'da anakartlar genelde Biostar, başka marka ile mutlaka değiştirin eğer almayı düşünürseniz. Hazır sistemlerde 5600G bunlar var.

Sinerji Newgen APU Ryzen 5 5600G 16GB 480GB NVMe M.2 SSD

Pollux APU PRO - Game Garaj

Leo APU PRO - Game Garaj

Neo APU PRO - Game Garaj

Nova APU | R5 5600G 16GB DDR4 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com

GPU nasıl oluyor yani RX 6600 GPU mu anlayamadım da.

GPU dediğimiz şey ekran kartı aslında ekran kartı, tam karşılamıyor ama kullanılabilir.

Kısaca demek istediği şey: APU sistemdeki dahili grafik yongasını kullanıp sonradan harici bir ekran kartı alabilirsin. Böyle yaptığın zaman işlemci içerisindeki dahili grafik yongası kabloları ekran kartına bağlayacağın için devre dışı kalabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı