Aquarius 5A-RTX3060 alınır mı?

tolgahng

Hectopat
Arkadaşlar, 10.000 civarı bütçem var ve sistemi kişiselleştirdim. 6.171 TL kasa, 5.453 TL ekran kartı gelmiş oluyor, toplamda 11.624 TL. Bu sisteme bu para verilir mi veya beklenir mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

8ACBCC91-9F04-4D3C-88D9-49E6EA30B888.jpeg

Makaleler
2
Donanım parçaları nasıl? İlk defa alacağım pek anlamıyorumda.

Ne yapayım dersiniz? Çok ikilemde kaldım.

Kasası ne?
PSU ortalama bir PSU çok iyi değil diğer bileşenler ise çok kaliteli ve alınabilir.
Sistem bu herhalde.
Kasası gayet güzel alabilirsin ama hızlı ol akşam stok biter.

Tugra Okan

Decapat
Makaleler
1
Yer
Çiğköfteci Suriyeli
Hocam sistem iyi ama PSU’yu ilerleyen zamanlarda değiştirin, ne olur ne olmaz ben o PSU için 2060 ve üstünü önermiyorum.

EmirFatih

Decapat
Hocam bence bu zamanda bilgisayar alınmaz. Minnigciler piyasayı ele almış durumda biraz daha beklemek en iyisi olacaktır,tabii acil değilse.

KS
tolgahng

tolgahng

Hectopat
Hocam sistem iyi ama PSU'yu ilerleyen zamanlarda değiştirin, ne olur ne olmaz ben o PSU için 2060 ve üstünü önermiyorum.

İlerleyen zaman dediğiniz ne zaman? Çok büyük bir sorun teşkil eder mi? Yakın zamanda.
Hocam bence bu zamanda bilgisayar alınmaz. Minnigciler piyasayı ele almış durumda biraz daha beklemek en iyisi olacaktır, tabii acil değilse.

Ramazan ayı geliyor hayatım boyunca doğru dürüst bir bilgisayarım olmadı piyasalar düzelse şu bilgisayarın ederi ne kadar ki?

civcivelek

Femtopat
İlerleyen zamanda piyasa ne olacak hiç belli olmaz,al gitsin güzel sistem ama ileride psu değiştir.

Yukarı