Aquarius 5T11-RTX 3060 sistem alınır mı?

Daha fazla  
Arkadaşlar selam.

Kısa bir süre sonra bu sistemin anakartını ASUS Prime H510M olarak özelleştirip GameGaraj'dan satın alacağım. Sizce bu sistem 16 bin TL eder mi? Ekran kartı beni üzer mi? Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır, aşağıdakine bakın.

Hayır, aşağıdakine bakın.

i5 11400-F daha iyi bir işlemci ama 2000tl için değer mi ona siz karar verin. Ayrıca ramlerin mhz'de fazla. Yani sonuç olarak sizin attığınız daha fiyat performans olsa da arkadaşın attığı daha iyi performans verecektir.

Alınmaz, bütçeniz nedir? Ayrıca NVIDIA olması zorunlu mu?

Bu sistemi almanı öneririm. Kasayı Pollux Mesh yapıp, Ana Kartı'da en az MSI 610 Pro ile değiştirip satın alabilirsin. Senin dediğin sistemden daha iyi 1.500 TL daha ucuz.

Bu sistemi almanı öneririm. Kasayı Pollux Mesh yapıp, Ana Kartı'da en az MSI 610 Pro ile değiştirip satın alabilirsin. Senin dediğin sistemden daha iyi 1.500 TL daha ucuz.
Hocam bütçemi biraz daha zorlayıp böyle bir şey alsam nasıl olur ?

Dosya Ekleri

• IMG_20221207_113516.jpg
    IMG_20221207_113516.jpg
    70,2 KB · Görüntüleme: 26
Ahahaha :) hocam şimdilik bu sistem yeter, ileri de 3060'ı satıp üzerine biraz daha ekleyip 3070 tarzı bir şey almayı düşünüyorum. şimdi aklıma takılan tek şey kasa oldu. acaba pollux mesh nasıl bir kasadır, hava akışı falan güzel midir bilginiz var mı?

Ahahaha :) hocam şimdilik bu sistem yeter, ileri de 3060'ı satıp üzerine biraz daha ekleyip 3070 tarzı bir şey almayı düşünüyorum. şimdi aklıma takılan tek şey kasa oldu. acaba pollux mesh nasıl bir kasadır, hava akışı falan güzel midir bilginiz var mı?
Sistemdeki varsayılan kasadan daha iyidir, ben kullanıyorum hava akışı iyi önleri full mesh açık, arka ve üstte açık zaten. Benim sistemde satışta şu an satılırsa bu sistemi i3lü alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı