Aquarius RTX 3050 fiyatı arttı

O senin beklentin. Başkasının beklentisi bu sistem olabilir, bu lüks değil ucuz bir seviyede sistem. Bu kafayla herkes bin liralık PC alsın ekranı açılsa yeter.
Kime göre ucuz? 3 asgari ücreti 1 bilgisayara vermek benim için lüks. Yayın, E-spor, zenginlik gibi durumlar bunu değiştirir tabii.
Lüks olmaması gerekiyor, orada haklısınız. 1 bilgisayar 3 maaş etmemeli. Burayı karıştırmayın, bu yüzden AKP'li dayılara benzetilmek istemiyorum.
Ben elde ne var, döviz ne durumda, fiyatlar ne durumda buna bakarak yorum yapıyorum.
Dostum sana demedim, genel olarak bugün yaşadığım bir konuyu dile getirdim. Yanlış anlaman sebep olduysam özür dilerim.
Fiyatlar hakkında sadece ben yorum yapıyordum sanırım, o yüzden üzerime alındım.
Sorun yok, ben de özür dilerim çıkıştığım için.

Kime göre ucuz? 3 asgari ücreti 1 bilgisayara vermek benim için lüks. Yayın, E-spor, zenginlik gibi durumlar bunu değiştirir tabii.
Lüks olmaması gerekiyor, orada haklısınız. 1 bilgisayar 3 maaş etmemeli. Burayı karıştırmayın, bu yüzden AKP'li dayılara benzetilmek istemiyorum.
Ben elde ne var, döviz ne durumda, fiyatlar ne durumda buna bakarak yorum yapıyorum.

Şu an lüks bende lüks olmaması gerektiğini söylüyorum zaten. Almak isteyende varsa parası alsın Türkiye'de hiçbirşey ucuzlamaz.

Şu an lüks, ben de lüks olmaması gerektiğini söylüyorum zaten. Almak isteyen de varsa parası alsın. Türkiye'de hiçbir şey ucuzlamaz.
İhtiyaçları doğrultusunda alması gerektiğini söylüyorum sadece. 2080 alıp PUBG Mobile oynayanlar da var. Sabahtan akşama kadar Valorant oynayacaksa 3050 takmasa da olur.
Yayın açmak istiyorsa, profesyonel oyuncu olmayı düşünüyorsa 30 bin TL de versin, neden yorum yapayım ki?
Konuyu hemen ''bunların lüks olmaması gerek, bu sadece bilgisayar'' mevzusuna getirmeyin. Bunun ben de farkındayım. Ancak gerçeklerle de yüzleşmek lazım, şu anda bir işçinin 3 aylık maaşından bahsediyoruz.

Ve tam konuşurken yine stokta yok. Fiyatı artmaya devam edecek arkadaşlar.

İhtiyaçlarını giderebileceğini düşünüyorsan bir göz at derim bu sisteme. F/P konusunu tartışmak için yeni bir konu da açabilirsin.

İhtiyaçları doğrultusunda alması gerektiğini söylüyorum sadece. 2080 alıp PUBG Mobile oynayanlar da var. Sabahtan akşama kadar Valorant oynayacaksa 3050 takmasa da olur.
Yayın açmak istiyorsa, profesyonel oyuncu olmayı düşünüyorsa 30 bin TL de versin, neden yorum yapayım ki?
Konuyu hemen ''bunların lüks olmaması gerek, bu sadece bilgisayar'' mevzusuna getirmeyin. Bunun ben de farkındayım. Ancak gerçeklerle de yüzleşmek lazım, şu anda bir işçinin 3 aylık maaşından bahsediyoruz.

Valortan CSgo oynayanın bunu alması bence de saçmadır. Ben AAA oyunları oynuyorum 2k'da en üst ayarlarda zevk almak istiyorum mesela benim amacım bu.

İhtiyaçlarını giderebileceğini düşünüyorsan bir göz at derim bu sisteme. F/P konusunu tartışmak için yeni bir konu da açabilirsin.
Aslında alınabilir, aileme sorarım. Ve dikkatimi çekti, anakart ve SSD, diğer sisteme göre çok daha iyi.

Valorant, CS:GO oynayanın bunu alması bence de saçmadır. Ben AAA oyunları oynuyorum 2K'da en üst ayarlarda, zevk almak istiyorum mesela benim amacım bu.
Bu saydığınız şeyler Amerika'da lüks değil, ancak Türkiye'de lüks. Biz de Türkiye'de yaşıyoruz, dolayısıyla bizim için lüks oluyorlar. Olmaması gerektiğinin farkındayım, ancak öyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı