Ara tatil için oyun önerisi

m1cope

Kilopat
RAM
8
Ekran kartı
RTX 3050
İşlemci
i5 11400H
Oyun piyasasında herkesin oynadığı oyunların vs. birçoğunu tamamlayamamışımdır. Özellikle Half-Life 1'in Online kısmını çok sevsem de tek başıma hiç oturup oynamadım. 2'yi de bitirmedim. Skyrim, Witcher vs. hep bir noktadan sonra sıktı. 1 haftalık tatilim var. Sıkmayacak oyun arıyorum(en son Hellblade oynuyordum ve oyun beni içine alabilen nadir oyunlardandı. Atmosferi çok hoşuma gitmişti. Öyle olursa çok hoşuma gider.). Türü fark etmez ama 1 haftada bitebilmesi ve offline olması benim için önemli. Ben God of War'ı düşündüm ama tüm önerilere açığım. RDR2 olmazsa daha iyi olur. Hiç oynamadım ama bu tatile sıkıştırmak istemiyorum onu.
Bilgisayarım ASUS TUF. Intel i5 11400h, 8 GB RAM, RTX 3050 olan model. RAM tek kanallı ve 8 GB olduğu için bazı oyunlar akıcı olmuyor. Sadece akıcı oynayabileceğim oyunları önerirseniz sevinirim.

Oyun piyasasında herkesin oynadığı oyunların vs. birçoğunu tamamlayamamışımdır. Özellikle Half-Life 1'in Online kısmını çok sevsem de tek başıma hiç oturup oynamadım. 2'yi de bitirmedim. Skyrim, Witcher vs. hep bir noktadan sonra sıktı. 1 haftalık tatilim var. Sıkmayacak oyun arıyorum(en son Hellblade oynuyordum ve oyun beni içine alabilen nadir oyunlardandı. Atmosferi çok hoşuma gitmişti. Öyle olursa çok hoşuma gider.). Türü fark etmez ama 1 haftada bitebilmesi ve offline olması benim için önemli. Ben God of War'ı düşündüm ama tüm önerilere açığım. RDR2 olmazsa daha iyi olur. Hiç oynamadım ama bu tatile sıkıştırmak istemiyorum onu.
Bilgisayarım ASUS TUF. Intel i5 11400h, 8 GB RAM, RTX 3050 olan model. RAM tek kanallı ve 8 GB olduğu için bazı oyunlar akıcı olmuyor. Sadece akıcı oynayabileceğim oyunları önerirseniz sevinirim.

Modern Warfare serisi 2019 hariç.

Yerinde olsam Half-Life 2'nin hikayesine dalardım bitirdikten sonra da
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu belgeseli izlerdim.
Hatta spoiler yememek adına Half-Life 1'den başla bence.

Yerinde olsam Half-Life 2'nin hikayesine dalardım bitirdikten sonra da
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu belgeseli izlerdim.
Hatta spoiler yememek adına Half-Life 1'den başla bence.
Bu videoyu gördüm ve bu konuyu açmaya geldim. Half Life örneğini de bunun için vermiştim. Videoyu daha izlemedim. Oyunları oynamadan izlememin bir sakıncası var mı acaba? Bu videoda hem 1 hem 2 mi anlatılıyor yoksa sadece 2 falan mı?

Bu videoyu gördüm ve bu konuyu açmaya geldim. Half-Life örneğini de bunun için vermiştim. Videoyu daha izlemedim. Oyunları oynamadan izlememin bir sakıncası var mı acaba? Bu videoda hem 1 hem 2 mi anlatılıyor yoksa sadece 2 falan mı?

Spoiler yersin bitirmeden izlemeni önermem. Hatta şöyle söyleyim oyunu oynamayıp direk belgeseli izlesen 2 oyun hakkında da bilgi sahibi olursun ama tabii önce oynayıp sonra belgeseli izlemeni öneririm bu şekilde ara tatilin mükemmel geçecektir diye umuyorum.

Geri
Yukarı