Araba için içinde müziklerin olduğu CD nasıl oluşturulur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

HyperPineapple

Hectopat
Araç CD destekliyor. MP3 dosyalarını CD'ye korsan olmayan yollarla nasıl aktarırım bilmiyorum. Güven vermiyor o yöntemler. Spotify kullanıyorum acaba oradan MP3 dosyaları alabilir miyim nasıl olacak?

Korsan yollar dediğiniz nedir hocam? YouTube'dan müzikleri indirip CD okuyucusu olan bir PC'ye CD takip yazdırma programıyla müzikleri CD'ye aktaracaksınız.

Korsan yollar dediğiniz nedir hocam? YouTube'dan müzikleri indirip CD okuyucusu olan bir PC'ye CD takip yazdırma programıyla müzikleri CD'ye aktaracaksınız.
YouTube'dan bazı siteler aracılığıyla müzik indirmek doğru mu ?

CDburnerxp programını yükleyin. Boş CD takın. Programı açın. Veri Diskini seçin. Mp3lerinizi aşağıya yazılacak yere atın ve yazdır deyin.
Hocam o kısmı yaparım teşekkürler de bu mp3 dönüştürücü siteleri kullanmak dışında nasıl indirme yapabilirim onu düşünüyorum. O tarz şeyler güven vermiyor çünkü.

Ben yıllardır aracımın USB'sine o şekilde indiriyorum. Spotify gibi platformlar müzikleri indirmeye izin vermiyor diye biliyorum. Daha iyi bir indirme yöntemi bulursanız beni de bilgilendirin, sürekli yotutubeden link kopyalayıp diğer siteye yapıştırmak işkence gibi.

Ayrıca cd yazdırırken ne kadar düşük hızda yazdırır iseniz gittiğiniz yerde okuma oranı yükselir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı