Araba sürme oyunu önerisi

Xticker1

Hectopat
Daha fazla  
Selam Technopat Sosyal kullanıcıları. Konuları fazla uzatmayı sevmem. İçinde yarış da geçen bir arcade araba sürme oyunu arıyorum. CarX Drift Racing vardı Steam'den aldığım. Sarmadı, sarmıyor da. Başka oyunlar arıyorum. Önerilerinizi belirtebilir misiniz?
Forza Horizon 4 gibi oyunlar olacaksa maalesef. Bilgisayarımın kaldıracağını sanmıyorum.

Setup:

İşlemci: Intel(r) Core(tm) i5-4210U CPU @ 1.70GHz 1.70 GHz.
Takılı RAM: 4,00 GB.
Ekran kartı: NVIDIA GeForce 820M (2048 MB VRAM)
HDD: En fazla 50 GB boş yer alanı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam Technopat Sosyal kullanıcıları. Konuları fazla uzatmayı sevmem. İçinde yarış da geçen bir arcade araba sürme oyunu arıyorum. CarX Drift Racing vardı Steam'den aldığım. Sarmadı, sarmıyor da. Başka oyunlar arıyorum. Önerilerinizi belirtebilir misiniz?
Forza Horizon 4 gibi oyunlar olacaksa maalesef. Bilgisayarımın kaldıracağını sanmıyorum.

Setup:

İşlemci: Intel(r) Core(tm) i5-4210U CPU @ 1.70GHz 1.70 GHz.
Takılı RAM: 4,00 GB.
Ekran kartı: NVIDIA GeForce 820M (2048 MB VRAM)
HDD: En fazla 50 GB boş yer alanı.
Need For Speed Most Wanted 2012 gerçekten çok güzel bende indirdim oynuyorum ara ara açık dünya yarış oyunlarına merakınız varsa önerimdir.
Araba sesleri arabaların gerçek seslerinden kayıt edildiği için çok güzel bir hissiyat veriyor.

Yarış olayı yok ama araba sürme simülasyonu açısından City Car Driving'e bir göz atın derim. Beğenirseniz Steam yaz indirimlerinde 7-8₺'ye kadar düşüyor kendisi.

Yarış olayı yok ama araba sürme simülasyonu açısından City Car Driving'e bir göz atın derim. Beğenirseniz Steam yaz indirimlerinde 7-8₺'ye kadar düşüyor kendisi.
Elimde Drift86 da var ama grafik ve tarzlarını beğenmediğim için indirmedim bile. Euro Truck 2'nin araba versiyonu gibi bir şey arıyorum. Aracı modifiye ederek drift atılabilir ya da atılmaz hale getirilebilir olsa iyi olur.

Geri
Yukarı