Araba üzerimden geçmesine rağmen acı hissetmiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayatımda böyle bir saçmalık görmedim! Arkadaşları arkasında ve çarpan arabayı mı görmüyorlar? Göğüs boşluğundan bi araba geçtiğini düşünsene? Ağzından kanlar, oturduğun bölgenden bağırsaklar çıkar. Saçma sapan şeylere inanmayın, lütfen!
Mesajımda da konuda çok eksikler olduğunu söyledim yazdığım diğer mesajı okuyun. Ben olayın gerçekliğine yorum yapmadım sadece hemen uzaktan saçma sapan teşhis koymanıza tepki gösterdim.

40 km/h hızında bir araba da hasarsız kurtulman imkansız. Ya hayal görüyorsun ya da amacın troll olmak.
Ciddi isen doktora gitmen gerekli. Dalgaya alınacak bir şey değil bu. Kırık olabilir ama hissetmiyorsun, ilginç.

Mesajımda da konuda çok eksikler olduğunu söyledim yazdığım diğer mesajı okuyun. Ben olayın gerçekliğine yorum yapmadım sadece hemen uzaktan saçma sapan teşhis koymanıza tepki gösterdim.

Başka açıklaması yok. Böyle bir şey olmayacağına göre ya kendin kafanda kurduğun tiyatronu oynarsın ya da gelip burada böyle bomboş hikaye uydurursun. Tüm olasılıkları söyledim. Varsa başka seçenek ekleyebilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı