Araba Yarışı Oyunu Tavsiyesi

Freudel

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Laboratuvar
Daha fazla  
Meslek
Moleküler Biyoloji ve Genetik
Dostlar herhangi bir bütçe sorunu yok zaten uygun olduğum bir zaman alacağım. Sizden klavye ile zevk verecek grafikleri benim bilgisayarımın rahatça kaldıracağı bir yarış oyunu istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Laptop -> Monster Abra A7 v11.2

Genç iken sadece Need for Speed serisi oynardım. İlk oyunundan bu yana devamlı tüm seriyi bitirmişimdir. Lakin Forza Horizon 4 çıktığından beri, oynamayı geç, yaklaşmıyorum bile.

Forza Horizon 4 <3
Genç iken sadece Need for Speed serisi oynardım. İlk oyunundan bu yana devamlı tüm seriyi bitirmişimdir. Lakin Forza Horizon 4 çıktığından beri, oynamayı geç, yaklaşmıyorum bile.

Can you run it sitesinde baktığımda minimum sistem gereksinimlerini karşılıyor yazıyor. Site mi hatalı sizce? Yoksa minimumda mı oynamalıyım.

Microsoft Store'de Asphalt 9 : Legends var. Boyutu 2.5 GB olmasına rağmen çok güzel bir oyun klavye ile de güzel kombinasyonları var denemeni öneririm. Menü arayüzü çok basit ve hoş duruyor bir ton araba ve özelleştirebileceğin özellik var. Ayrıca ücretsiz, çok da fazla sistem istemiyor. Grafikleri de iyi.

Oyunun kendisi sisteme göre otomatik ayarlamaları çekiyor. GTX 1050'li laptopta, ısınma sorunu hariç gayet 2K ayarlarda oynayabiliyorum.

Ayrıntılara baktığım zaman sahip olduğum ram 8 gb olduğu için minimum sistem gereksinimlerini karşıladığını yazıyor. Sağolun Forza almayı düşünüyorum.

Forza Horizon 3 ve 4
NFS Serileri
The Crew 1 ve 2
Dirt serileri
F1 serileri
Grid serileri
Assetto Corsa
Project Cars 1 ve 2

Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Laptopunuz 1920*1080 çözünürlüğünde ultra detaylarda rahatça Forza Horizon 4'dü açabilir. Ekran kartınız ve işlemciniz iyi.

Geri
Yukarı