‘arabalar 2’ filminin oyunu, türkçe olarak sadece wii’ye geliyor

'Yarış' bölümünde Recep Baltaş tarafından 18 Şubat 2011 tarihinde başlatılan konu.

 1. Recep Baltaş

  Recep Baltaş Technopat Yönetici

  Katılım:
  14 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  51.928
  Beğenileri:
  42.561
  Yer:
  İstanbul
  Takipçilerinin heyecanla beklediği animasyon filmi Arabalar 2 (Car 2), 2011 yazında vizyona giriyor, oyunu ise ilk defa tamamı Türkçe olarak Nintendo Wii’ye geliyor. Cars 2: The Video Game’de oyuncular, en iyi casuslar olmak için eğitilecekler.

  2011 yazını canlandıracak olan video oyunu ‘Cars 2: The Video Game’, 20 farklı araba karakterinden seçim yapmanıza olanak tanıyor. Oyuncuların, uluslararası casus eğitim merkezi Chrome’da casusluğu en iyi şekilde başarmak için eğitim göreceği oyunda, birçok yeni ve yüksek teknolojili aksesuarlar ve adrenalin dolu yarışlar yer alıyor.
  Oyunu çok beğenilen ‘Toy Story 3: The Video Game’ oyununu geliştiren Avalanche Software, hazırlıyor. Avalanche Software, oyunu geliştirirken filmde yer alan mizah ve karakterler ile ilgili ayrıntıları Pixar'da yer alan sanatçılar ile beraber çalışarak hayata geçiriyor. Birçok platformda oynanabilecek oyunun Wii versiyonunun en büyük özelliği tamamıyla Türkçe olması. Oyunun içindeki seslendirmeler, yazılar, oyunun manueli ve kapağına kadar tamamen Türkçe’leştirilmiş olarak kullanıcılara sunulacak.
   
  1 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş