‘arabalar 2’ filminin oyunu, türkçe olarak sadece wii’ye geliyor

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Katılım
14 Ağustos 2010
Mesajlar
68.689
Çözümler
823
Beğeniler
94.065
Yer
İstanbul
Takipçilerinin heyecanla beklediği animasyon filmi Arabalar 2 (Car 2), 2011 yazında vizyona giriyor, oyunu ise ilk defa tamamı Türkçe olarak Nintendo Wii’ye geliyor. Cars 2: The Video Game’de oyuncular, en iyi casuslar olmak için eğitilecekler.

2011 yazını canlandıracak olan video oyunu ‘Cars 2: The Video Game’, 20 farklı araba karakterinden seçim yapmanıza olanak tanıyor. Oyuncuların, uluslararası casus eğitim merkezi Chrome’da casusluğu en iyi şekilde başarmak için eğitim göreceği oyunda, birçok yeni ve yüksek teknolojili aksesuarlar ve adrenalin dolu yarışlar yer alıyor.
Oyunu çok beğenilen ‘Toy Story 3: The Video Game’ oyununu geliştiren Avalanche Software, hazırlıyor. Avalanche Software, oyunu geliştirirken filmde yer alan mizah ve karakterler ile ilgili ayrıntıları Pixar'da yer alan sanatçılar ile beraber çalışarak hayata geçiriyor. Birçok platformda oynanabilecek oyunun Wii versiyonunun en büyük özelliği tamamıyla Türkçe olması. Oyunun içindeki seslendirmeler, yazılar, oyunun manueli ve kapağına kadar tamamen Türkçe’leştirilmiş olarak kullanıcılara sunulacak.
 
Yukarı