Arabalar 3 Fragmanı

• Konuyu başlatan Eden Dust
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 1B
Ah be! Hem duygulandım hem heyecanlandım. Ne izlerdim varya, sırf bunun ilk bölümünün CD'sini almak için (Bakkalda satılıyordu korsanı.):D bir bakkalda kendimden büyük biriyle kavga etmiştim.(İyi dayak yemiştim, adamın hakkını yemiyeyim şimdi.)
İkinci filminin oyunu vardı ya hani onu da korsan indirmiştim ama her yarıştan sonra ekran kararıyordu korsan ya.:D
(Kızmayın o zamanlar korsan-orijinal fark etmiyordu benim için.:))
Ama bu çizgifilm bir çıksın, iki ay bekleyip korsanını satın alacağım:D.
Neden korsan? Tivibu'dan ya da ne kullanıyorsanız kiralayın izleyin 3-7lira arasına kiralanabiliyor filmler benim kullandığımda.

Ben hep korsan ve orjinalin farkını biliyordum ama ilk okul ve orta okuldasınız, günlük harçlık alıyorsunuz. Ne alabilirsiniz ki harçlıklarınız ile? Ben bir de oburdum hep yemek yerdim param kalmazdı. Lise de düzgün bir para geçince elime, yemeği de kesince orjinale abandım o zamandan beri de korsana tövbe. :D

Açıkçası filmleri ve dizileri "HD Film" gibi sitelerden seyrediyorum. Her şeyi orijinal kullanamam maalesef. İmkanım varsa tabii ki kullanmaya çalışıyorum. Sonuçta öğrenciyiz yani. Keşke her ay maaş alsam da orijinal kullansam her şeyi. :)

Neyse konuyu dağıtmayalım. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı