Sürprizbozan Arabalar filminde yapılan saçmalıklar

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BruceWaynee

Hectopat
Arabalar filmi seri olaran cidden iyi başlamıştı, ilk filminin kasedini almıştı babam ve öyle tanışmıştım. Filmle pek çok kez izlediğim bir seriydi ve cidden anlamlıydı ilk filmi. İkinci filmi sinemada izlemistim, o zaman çok eğlenceli gelmişti ama yaşım küçüktü o zaman, okula daha yeni baslamistim.

Sonrasında izledim bu yıl hepsini ve ikinci filmde mater karakterine gereksiz odaklanilmis ve yarış çok az ajan filmi gibi. Ama yine de Prime McQueen'i izliyoruz Francesco ile o sahneler iyi. 3'u filme geldigimizde ise Jackson Storm damdan düşer gibi birinci oluyor, hiç kimse savunmuyor, son tura kadar 7. gidiyor ve farkla birinci oluyor. Bundan sonra ise McQueen'e tıraşhtalk yapıyor ama işin enteresan kısmı ise 11 yıldır yarışan McQueen muhtemelen kaç kez tıraşhtalk yapıldı ama bundan abartılı biçimde etkileniyor ve kaza yapıp sezonu kapıyor. Sonrasında Rusteze satılıyor, belki diyoruz emekli mi olacak McQueen ama emekli de olmuyor. bunun dışı Cruz Ramirez Mirez gibi yarış tecrübesi sıfır olan biri tıraşhtalkdan McQueen kadar etkilenmiyor. Bunun dışı Doc'un hocası McQueen'i eğitirken Cruz'a üç tür bindirmelisin diyor neredeyse bunu zorluyor ama baktığınızda ne hikmetse Jackson Storm'u geçmeyi başarıyor Cruz. Aklima en son gelen saçmalık ise Cal ve Bobby'nin emekli olması, her türlü top 5 de olan bu iki adamın emekli olması cidden mantıksızdi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı