Araç için Bluetooth tavsiyesi

VP67

Hectopat
Herkese selam. Aracımda Bluetooth bulunmuyor. Çakmaklıktan kullanabileceğim Bluetooth arıyorum. Aynı zamanda hem telefonu şarj edebileceğim, hem Bluetooth olarak kullanabileceğim bir ürün istiyorum. Baseus markasının bu özelliklerde ürünleri bulunuyor. Ben de Baseus'un bu ürünlerinden birini almayı düşünüyorum. Sizlerin önerileri var mı, veya bu ürünlerden kullananlar var mı merak ettim.

Almayı düşündüğüm ürün bu:

https://www.hepsiburada.com/baseus-...agaza=Asafeticaret&url_src=and-product-detail

Son düzenleyen: Moderatör:
AUX var mı aracınızda?
Eğer varsa ona göre bir ürün önereceğim.
Bu tür FM Transmitterlar bir süre sonra bozuluyor. 4-5 tane değiştirmiştim. En sonu pes ettim, almıyorum bir daha onlardan.

AUX var mı aracınızda?
Bu tür FM Transmitterlar bir süre sonra bozuluyor. 4-5 tane değiştirmiştim. En sonu pes ettim, almıyorum bir daha onlardan.

Aux var, aux bluetooth kullanmıştım ama ona da ayrıca çakmaklık şarj gerekiyor. Zaten çakmaklık şarj alasım var, almışken üstüne biraz daha koyup baseus alasım vardı. Sizin kullandığınız hangi üründü?

AUXux var, AUX bluetooth kullanmıştım ama ona da ayrıca çakmaklık şarj gerekiyor. Zaten çakmaklık şarj alasım var, almışken üstüne biraz daha koyup Baseus alasım vardı. Sizin kullandığınız hangi üründü?
Hatırlamıyorum hangisi olduğunu, bir sürü kullandım çünkü.

Çift çıkışı olan "çakmaklık şarjı" alırsanız bir çıkışına aşağıdaki ürünü, bir çıkışına da telefon takabilirsiniz. O şekilde kullanıyorum ben.

Hatırlamıyorum hangisi olduğunu, bir sürü kullandım çünkü.

Çift çıkışı olan "çakmaklık şarjı" alırsanız bir çıkışına aşağıdaki ürünü, bir çıkışına da telefon takabilirsiniz. O şekilde kullanıyorum ben.

Öneri için teşekkürler. Sanırım dediğin gibi yapacağım.
AUX var mı aracınızda?

@FurkannC Son olarak kullandığınız FM transmitter ürünlerin nesi bozuluyor? Bluetooth özelliği bozulsa bile mesela şarj özelliğini kullanabiliyormuydun?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı