Araç için kasko sigortası

Birkaç sigorta şirketini arayıp teklif almak istediğinizi belirtin. İMM değerinin yüksek olmasına dikkat edin.
Hocam kafama takılan başka bir soru zorunlu trafik sigortadında ki fiyat farkları 600 tl den başlayıp baya artıyor. En ucuzunu yaptırmanın bir sıkıntısı olur mu? Sigortam.net sitesinden bakıyorum.

Hocam kafama takılan başka bir soru zorunlu trafik sigortadında ki fiyat farkları 600 tl den başlayıp baya artıyor. En ucuzunu yaptırmanın bir sıkıntısı olur mu? Sigortam.net sitesinden bakıyorum.
Trafik sigortasında en ucuzunu yaptırın problem olmaz. Sadece doğa sigorta şirketi geri ödemede problem çıkarıyor geç ödeme yapıyor diye duydum. (Araç satışı sonrası kalan poliçe tutarının geri ödemesi.)

Kaskolarin cesitleri oluyor. Farkli segmentlerde policeler alabiliyorsunuz. Segmente gore policenin karsiladigi hasarlar degisebiliyor. Ornegin, bazisi 1 yil icerisinde 1 defa on cam kirilmasini ucretsiz degistirip hasarsizlik indirimini bozmuyor. Digerinde bu madde olmayabilir. Tek tek teklif alip maddeleri okumakta fayda var.

Yeni konular

Geri
Yukarı