Araçtaki çizik nasıl gider?

BlackCaT

Kilopat
Yer
İstanbul
Bugün aracımla okula gelirken taş geldi yüzeyi çizdi. Derin değil ancak güneşte bayağı belli oluyor. Pederden de emanet araba görürse kızabilir :) buraya ne yapabilirim hızlı sprey cila ile denedim değişmedi. Araç yıkamacılaramı götürsem sağlam yere kaç paraya patlar. Kendim yapmaya çalışsam zımpara falan anlamam o işlerden daha da kötü olabilir. Tavsiyeniz nedir?

Dosya Ekleri

• 20210427_105226.jpg
    20210427_105226.jpg
    87,9 KB · Görüntüleme: 156
Bugün aracımla okula gelirken taş geldi yüzeyi çizdi. Derin değil ancak güneşte bayağı belli oluyor. Pederden de emanet araba görürse kızabilir :) buraya ne yapabilirim hızlı sprey cila ile denedim değişmedi. Araç yıkamacılaramı götürsem sağlam yere kaç paraya patlar. Kendim yapmaya çalışsam zımpara falan anlamam o işlerden daha da kötü olabilir. Tavsiyeniz nedir?
Pasta uygulayarak geçirebilirsiniz.

Hocam tırnak ile denermisiniz giriyormu içine?

Aracın bagaj, kaput ve kapılarında aracın renk kodu olması lazım o renk koduna uygun sprey rötüş boyası alıp boyayabilirsiniz.

Geri
Yukarı