Arada Aynı İnternetten Bağlanıyoruz Sorun Olur Mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

brk35

Kilopat
Makaleler
1
@MGameover Bizim karşı apartmanda oturan bir arkadaşım. Annemler yaklaşık 23.30'da artık internetle ilgilenmem için modemin fişini çekiyor. Modemle benim odamın arası oldukça uzak. Bende arkadaşın internetinden giriyorum. Bu sorun yaratır mı? @MF @Recep Baltaş

Sanırım benzer bir konuda okumuştum, PC'ler fatklı olduğundan sorun teşkil etmiyor.

Eğer aynı anda yüklenirseniz hız açısından sorun yaşamanız muhtemel. Fakat sadece internete girmek amacı ile kullanırsanız her hangi bir sorun olmayacaktır.

Eğer aynı anda yüklenirseniz hız açısından sorun yaşamanız muhtemel. Fakat sadece internete girmek amacı ile kullanırsanız her hangi bir sorun olmayacaktır.
İkimizde biri konuyu yanlış anladı sanırım.:D

Sanırım benzer bir konuda okumuştum, PC'ler fatklı olduğundan sorun teşkil etmiyor.
Teşekkür ederim, bunu sormuştum. Sırf bu yüzden ben de çift hesap algısı oluşacağını sanmıyorum. Yine de uzun süredir bu şekilde olduğundan ve ailem interneti kapamaya devam ederse bu şekilde olacağından sormak istedim.

Sanırım yönetimin açıklama yapması daha doğru olacak.
Başka bir konuda da aynı modem den ama 2 farkl PC'den giriş yapılmış ancak tek hesap algısı yaratılmış gibi görünüyor.:kararsız:

Sanırım yönetimin açıklama yapması daha doğru olacak.
Başka bir konuda da aynı modem den ama 2 farkl PC'den giriş yapılmış ancak tek hesap algısı yaratılmış gibi görünüyor.:kararsız:
O, olayın bizim gördüğümüz tarafı. Belki de gerçek daha farklıdır. Belki gerçekten çift hesaptır, bilemeyiz. En doğrusunu yetkililer söyleyecektir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı