PS4 veya PC?

Göktürk Dikmen

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Dolar'ın yükselmesiyle beraber yaza PC alma hayalim suya düştü. Bende sabit fiyattan PS4 almayı düşünüyorum ancak hayatımda en fazla 5 kere elime dualshock aldım, sizce ne yapmayalıyım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir dene, ben de normalde PC toplayacaktım Dolar tavan yaptı ama benim hayallerde suya düştü. Bende xbox one alacağım eğer PS4 daha iyi xbox one daha iyi diyenlere takma, gönlünden hangisi geçiyorsa onu al. Hangi oyunu oynamak istiyorsan onu al. Bu arada sana bir tavsiye dualshock 4'e analog koruyucu almanı öneririm eğer PS4 alacaksan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Malesef artık dolar bundan sonra düşmez. PC'nin avanatajı steam ve dijital mağazalardaki ucuzluk, TL ile oyunlar yarı fiyatına geliyor artık.
Konsol pazarı ise Aralın elinde, PS4 alsan bile deli gibi oyuna para bayılman lazım. Hala 200 TL'ye eski ps3 oyunları görmen mümkün mesela, işin kötü yanı sony ve microsoft da destek çıkıyor bu firmaya.
PS4 alabilirsin ama dikkat et uygun fiyata oyun ararken kanser olma ihtimalin var.

Ps4 alıcaksan 2.el oyun almanı öneririm , sahibinden gibi sitelerde 2.el oyunlar gayet uygun veya gittigidiyor dan filan 150tl ye sıfır oyunlar alabilirsin.

Paran 3.000 TL ye ulaşmış veya geçmişse PC.
Paran o kadar yok ise PS4.
Ayrıca ( tüm ihtimallerle [bana göre] sayayım ):
İşini gören bir pc'in var ise; PS4
İşini gören bir pc'in yok ise; PC
İşini gören bir pc'in var ise; PS4
İşini gören bir pc'in var ise; PC aksesuarları :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı