Arama motorunu kapatınca tüm geçmişi silme nasıl yapılır?

The Tribal Chief

Hectopat
Makaleler
44
Şu anda Chrome kullanıyorum. Bir ara Firefox kullandım. On da böyle bir şey vardı. Ama hatırlamıyorum. Çarpıya tıkladım mı; geçmiş, şifre, izinler, çerez vb. gibi şeylerin kaybolmasını istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Eklenti değil amacım. Arama motoru otomatik olarak silecek.
edge'de var bu özellik ama ben chrome "auto history wipe" eklentisini yıllardır kullanıyorum. işini hakkıyla yapıyor.
1666606804655.png

1666606843721.png

Auto History Wipe 2-3 ay önce bende çalışmayı durdurmuştu. Eğer tekrar çalışıyorsa, arama sonuçları için tarayıcı geçmişini silmek yeterli olacaktır.

Çerezleri otomatik silmek için Chrome'un şu ayarını kullanabilirsin.

chrome://settings/cookies

Screenshot_1.png

İçerisinde otomatik geçmiş silme ayarı bulunduran tarayıcılar: Edge, Brave, Firefox. Çerez silme ayarından bağımsız sadece istediğin geçmişi siliyor. Bu arada Edge ya da Brave kullanmanızı tavsiye ederim. Chrome göre daha fazla özellikleri var ve hız olarak daha iyiler.

Auto History Wipe 2-3 ay önce bende çalışmayı durdurmuştu. Eğer tekrar çalışıyorsa, arama sonuçları için tarayıcı geçmişini silmek yeterli olacaktır.

Çerezleri otomatik silmek için Chrome'un şu ayarını kullanabilirsin.

chrome://settings/cookies

Eki Görüntüle 1552702

İçerisinde otomatik geçmiş silme ayarı bulunduran tarayıcılar: Edge, Brave, Firefox. Çerez silme ayarından bağımsız sadece istediğin geçmişi siliyor. Bu arada Edge ya da Brave kullanmanızı tavsiye ederim. Chrome göre daha fazla özellikleri var ve hız olarak daha iyiler.
Pazar piyasası %91 olarak Google'da. Bunun hakkında düşünceniz nedir?

Geri
Yukarı