Arama sonuçlarındaki reklamlar nasıl engellenir?

methz

Hectopat
Yer
Ascent
Daha fazla  
Arkadaşlar yaklaşık 1 hafta öncesine kadar Opera GX kullanıyordum ve kendi AD Blocker sistemini kullanıyordum. Herhangi bir sorun yoktu. Fakat herhangi bir arama yaptığım zaman, mesela E-Devlet yazdığım zaman üstte bir sürü reklam çıkıyor. Önceden yoktu. Normalde en üstte çıkması gereken sonuç reklamlardan dolayı en alta gidiyor ve bu durum aşırı sinir bozucu. Başka bir AD Blocker indirmeyi denedim fakat o da işe yaramadı. Chrome indirdim onda da çıkıyor. Nasıl engellerim ben bunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bir ekran görüntüsü atabilir misiniz?
Tabii hocam. Gördüğünüz gibi en üstte olması gereken sonuç en aşağıda. Her zaman bu kadar olmuyor tabii. Bazen 1 tane bazen 2 tane çıkıyor. Bazen de böyle abartıyor. Utanmasa sadece reklam gösterecek.

Dosya Ekleri

• 1611392632052.png
    1611392632052.png
    233,6 KB · Görüntüleme: 65
Farklı bir reklam engelleyici kullanınız ve tarayıcının çerezlerini temizleyiniz. Bilgisayarınıza son zamanlarda bilinmeyen kaynaklardan crack gibi bir şey indirdiniz mi?

Farklı bir reklam engelleyici kullanınız ve tarayıcının çerezlerini temizleyiniz. Bilgisayarınıza son zamanlarda bilinmeyen kaynaklardan crack gibi bir şey indirdiniz mi?
Hocam Chrome'u az önce indirdim çerez nasıl olacak ki? Senkronizasyondan dolayı falan mı? Malwarebytes ve Kaspersky ile tarama yaptırmıştım. Virüs olacağını sanmıyorum.
Hocam şu an hangi reklam engelleyici yi kullanıyorsunuz ?
Opera GX kullanırken kendi reklam engelleyicisini kullanıyordum. Chrome indirdim ve rastgele bir tane reklam engelleyici kurdum işe yaramadı. Üst tarafta önerdiğiniz uzantıyı ekledim şuanlık düzgün gibi gözüküyor. YouTube için işe yarıyor değil mi sizin önerdiğiniz?

Hayır hocam neredeyse tüm sitelerde işe yarıyor
Örneğin, film siteleri arama motorları vb. Birçok şey için işe yarıyor.
Hocam yanlış okudunuz galiba soruyu. "İşe yarıyor değil mi?" demiştim. Sanırım işe yaramıyor değil mi anladınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı