Aranızda VTuberları İzleyen Var mı?

Sanal YouTuber veya VTuber, bilgisayar grafiği kullanılarak oluşturulan karakteri kullanarak YouTube için içerik üreten kişidir. Sanal YouTuber aslında grafik olarak anime illüstrasyonlarına benzeyebilir. Normal bir YouTuber gibi içerikler üretebilir. 2020 yılına kadar 10.000'den fazla aktif VTuber vardı.
Kaynak: Sanal YouTuber - Vikipedi.
Bir tane tilki olarak Face Cam açan biri vardı ona VTuber mi deniliyor?

Hocam gönderme olduysa özür dilerim bir önceki mesajım için genelleme yapmak istemiştim. Kullanıcı isimlerinize hiç de bakmadım onu da söyleyeyim. Sadece mesajları okudum. Kitle genel olarak çok kötü hocam. Kendi AR-GE laboratuvarımı açacağım Allah izin verirse 1 yıl içinde. Anime izleyeni işe almayacağım.
Şimdiden hayırlı olsun hocam. Umarım vatana millete hayırlı olur. Birkaç yıldır ben de izleyemesemde animeleri severim.

İnşallah arkadaşlar üniversite diplomamı elime alayım da teşviği bekleyeceğim 100 bin TL teşvik veriyor Sanayi Bakanlığı. Ben anime izliyorum bazen canım sıkılınca onu da ekleyeyim. Bu VTuberları beğenmedim.
One Punch Man ve Aggretsuko dışında hiç anime izlemedim. O keltoş için izlemiştim diğeri de boşluğuma geldi bir daha izleyeceğimi sanmıyorum bana hitap eden bir tür değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı