Arap ülkelerinde yapılan taharrush oyunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
A*aplar bu dünyanın yüz karasıdır arkadaşlar. Ne yazık ki İslam'da öyle, size İslam'ı öyle güzel aşıladılar ki hoşgörü dini olduğunu zannediyorsunuz. Bu toplu t*cavüz olayının İslam'la herhangi bir alakası olduğunu tam olarak bilmiyorum ama İslam'ın dayattığı kurallar aşağı yukarı benzerler.

İslam, müslümanlar ve A*aplar pamuk şeker değiller yani. Yarın bir gün karınızı çocuğunuzu böyle toplu t*cavüz edecek potansiyel var bu öküzlerde. Kültür görmemiş, cahil ve medeniyetten yoksun tipler bunlar. İslam ülkeleri genelde böyledir, ve daha da ileriye gidersek onlara benzeyeceğiz.

Özümüz Türk bizim, A*ap ırkından değiliz. Son yıllarda Türkiye A*aplaştırılmaya çalışılıyor, bu çok büyük bir tehlike. Bu görüntüleri ülkemizde canlı olarak görmek istemiyorsak Türk özümüze geri dönmeliyiz. Ne idüğü belirsiz Araplara bizim ihtiyacımız yok.

Neden çekiniyorsun bundan? A*aplar böyledir işte, özeti bu ve ötesi yok. Gözünü açman gerekiyor, Cürcan ve Talkan katliamını bunlar gerçekleştirdi. Tarihteki en rezil ötesi olaydır bu.

Ders kitaplarında A*aplar pamuk şeker gibi anlatılıyor ama sanıldığı gibi değil. Türkler İslamiyet'i isteyerek değil zorlanarak ve ağaçlara asılıp öldürülerek kabul ettiler. Talkan katliamında a*aplar tam 24 kilometre yoldaki ağaçlara yaklaşık 40 bin Türkün cesedini astılar. Şu ırkı üstün ırk olarak görmeyin artık. A*ap ile iyi yan yana olamaz, tarihte de böyleydi bu.
Bunun islamla alakası yok bunlar sözde müslümanlar.
Talkan curcan katliam doğru diye biliyorum emeviler zaten islam zarar veren ve ırkçı bir devlettir.
Türklerin müslaman oluşu çok karışıktır aslında.

Hiç kimsenin böyle bir şey yüzünden dinini değiştireceğini sanmıyorum.

Bir de isteyen istediği sebepten istediği zaman dinini değiştirebilir.

Onlar bizim din kardeşimiz. Din kardeşlerimizin inancını sorgulayamassın. Ak koyun, kara koyun kim belli ediyor kendini, bir hakikat kalmasın alemde Allahım nihan(!)

@495477 Geri dönmeye karar verdim. Hoş bulduk hocam, teşekkür ederim. 🙂

İşin komik yönü halen bu insanımsı veya artık nasıl bir hitap gerekirse bu topluluğu savunan kitle. Hele milli SJW'lerimiz insan hakkı diye geçiriyor ama ortada olan kadınlar kendileri olsa ülkeden gitmeleri için ellerinden geleni ardına koymaz. Klasik yurdumun insanı bana dokunmayan yılan bin yaşasın.

Yorumsuz yani bunlara insan demek gene bir tür hakaret olacağından canlımsı diyeyim bari çünkü işin özeti tamamen organize cinsel suç.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı