Arap ülkelerinde yapılan taharrush oyunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben bu yaratıklarla aynı evrendemi yaşıyorum şimdi.

Köpek sürüsü. Mall of İstanbul'da araplardan bir sürü var ki oralardaki dükkanlar araplar sayesinde duruyor. Abi %90 Arap var ve tuvaletleri leş bir alışveriş merkezi. Genellemeye almayacağım ama yarısından fazlası hep pis oluyor. Dini İslam olan temiz olur.

Bunları görünce Kadir Şeker'e dönüşme vakti gelmiş diyorum.

Müslüman değil bunlar. İslam'a aykırı.
Adamın inanç sistemine göre Müslüman kadın örtülü olur, eğer örtülü değil ise kafirdir ve kafir kadınlar cariye yapılabilir. Peki cariye nedir? Köle kadındır. İstediğini yapabilirsin demektir. Yani İslam'a aykırı olan kısmı nedir tam olarak?

cariye.png

Dini İslam olan temiz olur.

Neymiş demek ki dini İslam olan herkes temiz olmuyormuş. Siz İslam'ı Türklerden öğrendiniz ve tüm Müslüman ülkeler bizim gibidir sanıyorsunuz.

Adamın inanç sistemine göre Müslüman kadın örtülü olur, eğer örtülü değil ise kafirdir ve kafir kadınlar cariye yapılabilir. Peki cariye nedir? Köle kadındır. İstediğini yapabilirsin demektir. Yani İslam'a aykırı olan kısmı nedir tam olarak?

Eki Görüntüle 1589073

Neymiş demek ki dini İslam olan herkes temiz olmuyormuş. Siz İslam'ı türklerden öğrendiniz ve tüm Müslüman ülkeler bizim gibidir sanıyorsunuz.

Sadce günah işlemiş olur başı açık diye kafir olmaz.

İslam'da hiçbir kadın köle değildir kafir olsa bile.
İnandığın kitabı baştan sonra Türkçe bir şekilde okumanı öneririm. Ancak bugün yayınlanan çevirilerle değil, 20-30 yıl önceki çevirileri kullanın. Ondan sonra görürüz kölelik var mı yok mu? 🙂

Sadece günah işlemiş olur başı açık diye kafir olmaz.
Bu sizin inanç sisteminiz, onların inanç sistemi böyle değil. Ve siz bu insanları din kardeşi olarak görüyor musunuz görüyorsunuz.

İnandığın kitabı baştan sonra Türkçe bir şekilde okumanı öneririm. Ancak bugün yayınlanan çevirilerle değil, 20-30 yıl önceki çevirileri kullanın. Ondan sonra görürüz kölelik var mı yok mu? 🙂

Bu sizin inanç sisteminiz, onların inanç sistemi böyle değil. Ve siz bu insanları din kardeşi olarak görüyor musunuz görüyorsunuz.

Böyle bir şey yok İslam'da Arap'ın üstünlüğü yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı