Arapların araba gösterileri

Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Merhaba arkadaşlar Youtube'da gezinirken bir video gördüm arap'ların araba ile gösterileri biraz tuhafıma gitti ve oldukça tehlikeli burada da paylaşmak istedim. Sonuçta serbest kürsü :D:D:D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Petrol devleri kendileri evet ama tembellikte 1 numara oldukları için yenilenebilir enerjinin yaygınlaşması ile örneğin geleceğin teknolojisi füzyon reaktörleri (ITER Projesi) , elektrikli araçlar (Tesla üretim otomobiller) ile petrol devri sona erecek ve eğer bu ülkeler eğitim ve bilimde gelişemezler ise sonları kötü olacak. Tembel insanlara ve tembelliğe karşıyım, kim olursa olsun tembel insanları sevmem.

Bizim de araba gösterilerimiz yok değil :ROFL: Hayatım boyunca Arapların petrol devri bitince ne yapacaklarını görmek istedim. Umarım ömrüm yeter de rezilliklerini görürüm.

Eh yani biz de çok çalışkan bir millet değiliz, dünya ülkesi olmamız bence imkansız ama sonumuz en azından bunlar gibi olmayacağı için mutluyum.. Ya da olacak mı ? Şu an 60-70' li yılların Arapları ile aynı durumdayız da...

Bizim de araba gösterilerimiz yok değil :ROFL: Hayatım boyunca Arapların petrol devri bitince ne yapacaklarını görmek istedim. Umarım ömrüm yeter de rezilliklerini görürüm.

Eh yani biz de çok çalışkan bir millet değiliz, dünya ülkesi olmamız bence imkansız ama sonumuz en azından bunlar gibi olmayacağı için mutluyum. Ya da olacak mı? Şu an 60-70'li yılların Arapları ile aynı durumdayız da...

Aga bee tarihteki halleri ne güzeldi, can dostumuzdular, bizi çok severdiler bize çok bağlıydılar, halife olmuştuk...

Eh yani biz de çok çalışkan bir millet değiliz, dünya ülkesi olmamız bence imkansız ama sonumuz en azından bunlar gibi olmayacağı için mutluyum.. Ya da olacak mı ? Şu an 60-70' li yılların Arapları ile aynı durumdayız da...
Şu anki araplar bizle kıyaslanınca... Bizden daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı