Aras Kargo 2 gündür dağıtımdan geri dönüyor iadeye düşer mi?

Eren1661

Kilopat
Daha fazla  
N11 üzerinden pazar günü ürün satın aldım satıcı pazartesi kargoya verdi çarşamba varış şubesine ulaştı ama dağıtıma çıkarmadılar dün dağıtıma çıktı ama gelmedi bugün dağıtıma çıktı yine gelmedi şubeyi aradım çok yoğunluk var yarın gelir dedi ama yarında ben evde olmayacağım şubede evime çok uzak arada otobüsle en az 2 saatlik yol var yarında teslim edilmezse iadeye düşer mi? Siparişte önemli bir ürün var o olmadan da hiçbir işimi yapamıyorum ve N11 bugün otomatik onay vermiş ürünü iade etmek istesem elimde ne ürün var ne bir şey. Yapmam gerekenler hakkında yardımcı olursanız sevinirim.

n11'den ek süre isteyin. Bu durumu düzeltiyorlar. Kargoyu da genel merkezi arayın, durumdan haberdar edin. Muhtemelen dağıtıma çıkmıyor bile, bazen öyle gösteriyorlar.

Kargoya iletirsen biraz ısrarcı bir dille sonuçta onların kabahati telafi etmek için yardımcı olacaktır.

Vallahi şu Aras Kargo'nun kuzey Marmara şubesinden çektiğimi başka hiçbir şeyden çekmedim her siparişimde bir sıkıntı çıkıyor yarın sabah arayıp söylerim kapıya notta asarım umarım dikkate alırlar iadeyle falan hiç uğraşmak istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı