Aras kargo 3 gündür yolda gözükmesi

Arifcocops

Centipat
Arkadaşlar kargom 3 gündür yolda gözüküyor. Ve İstanbul Düzce arası 200 kilometre. Aslında şu an kargom bulunduğum yerin merkezinde ama dağıtım yapmıyorlar. Ne zaman dağıtım yaparlar bugün 3. gün.

Arkadaşlar kargom 3 gündür yolda gözüküyor. Ve İstanbul Düzce arası 200 kilometre. Aslında şu an kargom bulunduğum yerin merkezinde ama dağıtım yapmıyorlar. Ne zaman dağıtım yaparlar bugün 3. gün.
İstanbul'dan, Muğla'ya 2 günde geliyor dostum. Telefon edip öğrenmende fayda var.

Telefonu var arıyorum ama çalıyor çalıyor açmıyorlar. Yarın da bekleyeceğim. Büyük ihtimalle yarın dağıtıma çıkıcaklardır. Eğer yarında gelmezse cuma günü arayacağım açmazlarsa kargoyu iptal edeceğim.
Beklemen gerekiyor. Bende dağıtıma vermeyin şubeden alacağım diyerekten Yurtiçi kargo ile iletişime geçmeye çalıştım. Yaklasık 6-7 dk. telefonda temsilcinin bağlanmasını bekledim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı