Aras Kargo bir türlü hareket etmiyor

Arkadaşlar direkt durumu özetliyeyim kargom saat 02:00'de indirilmiş transfer merkezine ama aradan 12 buçuk saat geçti hala kargo transfer merkezinde görünüyor, müşteri temsilcisini aradım yardımcı da olmuyorlar böyle bir durum yaşayan var mı?

Adsız.png

Muhtemelen kayıp. Transfer merkezi ile iletişime geçmek lazım. Biraz daha bekleyin gün içinde hareket olmazsa transfer merkezine ulaşmaya çalışın.

Arkadaşlar direkt durumu özetliyeyim kargom saat 02:00'de indirilmiş transfer merkezine ama aradan 12 buçuk saat geçti hala kargo transfer merkezinde görünüyor, müşteri temsilcisini aradım yardımcı da olmuyorlar böyle bir durum yaşayan var mı?

Eki Görüntüle 559476

Bende Mersinde oturuyorum
termal macun siparişi vermiştim mersine vardığından 32.5 saat sonra geldi

Eki Görüntüle 559476
Bende de benzer sorun var. Kargom şuan şubeye teslim edilmiş gösteriliyor bu sabahtan 09:00'dan itibaren 2 sokak arkamda şube hala gelmedi kargo.

Yoğunluk dolayısıyla o şekilde gözüküyor. Mesela teslim almış olduğum kargo hâla aktarma sürecinde gözüküyor.

Şaşırdık mı? Hayır.

Ben de ufak bir mouse siparişi vermiştim, 2 haftada elime geçti aynı şehirde olan mouse. Çıkıp firmanın deposuna yürüyerek gidip kendim alsam daha kısa sürede gelirdi.

Arayın ama telefonlara bakan olur mu bilemem.

Geri
Yukarı