Aras Kargo kargomu başkasına teslim etti

Cidden aşırı kötü bir durum yani olay para veya ürün değil piskolojisi bozuluyor insanın en azından geri gönder ürünü değil mi gidip ilk bulduğun eve bırakma mesela anlamıyorum bu Aras Kargo'yu herkeste aynı sorun.
Her kargo şirketi aynı sürat kargoda keşke benim kargoyu başka bir yere bıraksaydı ezik büzük yapıp 1ayda zor getirdiler yok efendim istanbuldan gelmemişte felan ben hakkımı savunmadım çok pişmanım ne olursa olsun parası fark etmez hakkını savun

Her kargo şirketi aynı sürat kargoda keşke benim kargoyu başka bir yere bıraksaydı ezik büzük yapıp 1ayda zor getirdiler yok efendim İstanbul'dan gelmemişte falan ben hakkımı savunmadım çok pişmanım ne olursa olsun parası fark etmez hakkını savun.

Tüm kargo şirketleriyle sıkıntım var Sürat Kargo kargomu 25 günde getirmişti MNG de ürün kusurlu geldi vs bir tek Amazon da sıkıntı yaşamadım galiba adamlar ürünü İstanbul'dan Anadolu'ya getirip aynı gün içinde bana ulaştırdılar saat akşam 11'di ama olsun 22 saat de ürün elime ulaşmıştı. (Prime hizmeti bir başka ya bir daha 10 lira fazla olsun Amazon olsun)

Geçen gelen kargomu adam kapının önüne bırakmış gitmiş. Beni aradı. Aşağı geliyorum dedim ama ya benden önce bir yabancı gelip de paketi görseydi? İçinde piyasa fiyatı 1000TL'yi geçen giyim ürünü vardı. Etrafta kargo arabası bile yoktu.
Bu çok ekstrem.

Arkadaşlar düzeltiyorum TC Kimlik numarası alıp gidiyorlar. İmza-sms olayı yapmıyorlar. TC veriyorsunuz zaten. TC almak zorundalar yani TC'siz bırakamaz. Memlekette düzgün gitse ya bir şey neden böyle

Dostlar selam pazar günü bu konuyu açmıştım daha sonrasında pek sosyal e giremedim fakat konu pazartesi günü açıklığa kavuştu hemen olayı anlatıyorum öncelikle pazartesi günü şubeye gittim kargomu sordum ve bana kapıcımıza bıraktıklarını söylediler ardından eve geri döndüm ve kapıcıya sordum evet kargo kapıcıdaymış? Ya arkadaşım kargo sende bir zahmet yukarı çıkarı versen olmaz mı ya da 1 telefon açsa hemen aşağı inerim ne bu üşengeçlik gerçi üşengeçlik midir bilmiyorum belki kargonun üstüne yatmak istemiş de olabilir her neyse kargomu aldım kapıcıya da güzel bir fırça çektim umarım bir daha başıma böyle bir durum gelmez yardımlarınız için teşekkürler görüşmek üzere.

Yeni konular

Geri
Yukarı