Aras Kargo, Kargonun Başkasına Teslim Edilmesi

Böyle birşey olamaz ama oluyor bir arada şey vardı : xxxx2131 nolu kargonuz adresinizde size ulaşılamadığı için şubeye geri gönderilmiştir. Kafayı sıyırıyosun kaç gündür onu bekliyorsun sizle dalga geçer gibi mesaj geliyor. Polis nezaretinde bir şikayet dilekçesi hazırla 4 nüsha olacak şekilde. Savcılığa , Tüketici haklarına , Polise ve biride sende kalacak şekilde takipcisi ol. Eğer hiç birşey olmadı maddi ürünün tutarı manevi ürünün 10 katı kadar tazminat davası aç.
Birde hiçbir SMS mesaj gönderilmedi kendim uğraşarak öğrendim yoksa haberim bile olmayacak. Gidip şikayetçi olacağım hepsi hakkında başka yolu yok.
Kargo takip ekranından görüntü atabilir misin bir ihtimal geri gönderilmiştir.
Adıma alınmış olarak gözüküyor.

Ben de Flo'dan Nike Runallday ayakkabı aldım. Adresi yanlış yazmışım (Mahalle adı yanlışmış. Ben Google'dan kopyaladım). Sokak adı, numara falan tutuyor yani. Kaldığım yer de KYK Devlet Yurdu.

Siparişi verdim. Yanlış adres olduğu için farklı yere gitmiş. Ama o adres de özel öğrenci apartmanı. O apartmanda da benim adımda başka birisi varmış.

Kargom o apartmana gidiyor ve o adam alıyor. O kargocu da kargoyu veriyor.

Ne benim imzam, ne benim kimliğim, ne benim soyadım. Hiçbiri yok. Ama almış.

Benim durum farklı. Adresi yanlış yazdım. Ama sizin durumunuz düpedüz hırsızlık!

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı