Aras Kargo kargoyu getirmeyip alıcı tarafından kabul edilmedi diyor

Dantes07

Decipat
Daha fazla  
Aras Kargo bana kargoyu hiç getirmedi ve kargoyu kabul etmemeniz nedeniyle şubeye geri gönderildi diyor. Bildiğin dalga geçiyorlar eve hiç kargo gelmedi tüm gün evdeydim ve 3 iş günü içinde gidip almaz isem kargo iade edilecekmiş yok ya? Ben o kadar kargo parasını boşa ödedim bir de gidip al dedikleri yere gidersem 15 TL yol parası vermek zorunda kalıyorum. Bildiğin insanla dalga geçiyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aras Kargo bana kargoyu hiç getirmedi ve kargoyu kabul etmemeniz nedeniyle şubeye geri gönderildi diyor. Bildiğin dalga geçiyorlar eve hiç kargo gelmedi tüm gün evdeydim ve 3 iş günü içinde gidip almaz isem kargo iade edilecekmiş yok ya? Ben o kadar kargo parasını boşa ödedim bir de gidip al dedikleri yere gidersem 15 TL yol parası vermek zorunda kalıyorum. Bildiğin insanla dalga geçiyorlar.
Şubeyi arayıp tekrar getirilmesini talep edin.

Bence kargonu al ve şikayet et.
Şubeye gidincede müdür ile görüşüp yol paranı al.

Bana da 4 defa siteye bildirim düşmüş, adres eksik/Yanlış diye, kontrol ettim adres tamamen doğru, aradım dedim böyle böyle, evet kargonuz burada gelip şubeden alabilirsiniz dediler, tamam yarın geleceğim dedim, gittiğimde adresin eksikliği nedeniyle kargonun geri satıcıya iade çıkarıldığını söylediler. Ne zaman aldığım bir ürün Aras Kargo ile gelse bu tarz problemler yaşıyorum, Aras'tan bir kere kargomu kapıda aldığımı hatırlamıyorum, hep şubeden aldım ve ne arandım, ne SMS ile bilgilendirildim, sürekli peşine düşmek zorunda kaldım.

Benzer bir mağduriyet halinde uyguladığım yöntemi size önerebilirim. Aşağıdaki şikayet formunu 40-50 defa aynı içerikleri kopyala-yapıştır ile doldurarak gönderin. Paşa paşa sorununuzu çözüyorlar. Sizi kanser edeni, siz kanser edin. Bu ülkede işler böyle yürüyor.

Benzer bir mağduriyet halinde uyguladığım yöntemi size önerebilirim. Aşağıdaki şikayet formunu 40-50 defa aynı içerikleri kopyala-yapıştır ile doldurarak gönderin. Paşa paşa sorununuzu çözüyorlar. Sizi kanser edeni, siz kanser edin. Bu ülkede işler böyle yürüyor.

Arasla gelen kargolarda hep böyle oluyor ne alaka ise 3 sefer oldu bu. Aras kargo ile geldiğini bilseydim almazdım.

O zaman şubeyi arayıp pazartesi tekrar gönderilmesini isteyin.
Sıkıntı da o zaten aradım açmıyorlar birde.

Geri
Yukarı