Aras Kargo rezaleti

Furkang7

Centipat
Yer
Ankara Gölbaşı
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar. 15 Kasım'da Trendyol'dan Aras Kargo vasıtasıyla kulaklık siparişi verdim. Ayın 17'sinde kargoya verilmişti. Fakat 21'inde bana bir şey denilmeden iade edilmiş. Kargo parasını vermeme rağmen, adresimi net yazmama rağmen evime getirmediler. Şube çok uzak olduğu için bende gidememiştim. Yarın gideceğim inşallah. Benzer durumu yaşayan var mı? Önerinizi alabilirim teşekkür ediyorum.

Dosya Ekleri

• kulaklık.jpg
    kulaklık.jpg
    29,8 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba arkadaşlar. 15 Kasım'da Trendyol'dan Aras Kargo vasıtasıyla kulaklık siparişi verdim. Ayın 17'sinde kargoya verilmişti. Fakat 21'inde bana bir şey denilmeden iade edilmiş. Kargo parasını vermeme rağmen, adresimi net yazmama rağmen evime getirmediler. Şube çok uzak olduğu için bende gidememiştim. Yarın gideceğim inşallah. Benzer durumu yaşayan var mı? Önerinizi alabilirim teşekkür ediyorum.
Bende Kulaklık siparişi vermiştim.Rampage Rm K19 Raging Plus Hiç bi sıkıntı Yaşamadım. Demek ki bizim burdakiler iyi.

Apple TV ile alakalı bir inceleme yapmıştım, orada bahsettiğim Apple TV'yi kargodan almaya gittiğimde Aras Kargo paketleri raflara takır tukur fırlatıyordu. Kamyona yüklerken de biri kargoyu alıyor kamyonun başındaki adama fırlatıyor ve adam tutamazsa yere düşüyor, tutarsa servis aracına yerleştiriyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı