Aras Kargo rezilliği

438943

Hectopat
Bana kargonuz dağıtıma çıkarıldı diye SMS geldi sabah 10'da, akşam saat 7'de yazmışlar ki kargoyu kabul etmemeniz nedeniyle teslim edilmemiştir. Böyle rezil firma görmedim. Şikayet Var'a da yazdım ve geri dönüş bekliyorum. Geri teslimata çıkarırlar mı? Boşuna evde yoktunuz Meme'ini çıkarmamışlar.

Benim de tam tersi yaşadığım yerde en beğendim kargo firması Aras. Sabah mesaj atar bir saat içinde getirir.

Muhtemelen yoğunluktan yetişmemiştir veya direk kargoyu bayide unutmuş olabilirler. Bildiğim kadarıyla dağıtıma çıktı olarak işlenen kargoların teslim edilemediği durumlarda iş planı gereği evde yoktunuz tarzı birşey yazmaları gerekiyor. Bir çok defa başıma geldi.

Benim başıma da geldi bu olay. Ertesi sabah ilk olarak benim kargoyu getirmişlerdi. Belki yoğunluktan dolayı yetiştirememiş olabilirler.

Düzgün açıklama yazabilirlerdi kim ne derse desin ilgisiz bir firma.
Bölgeden bölgeye fark var. Bizim burada aras iyi mng kötü mesela.

Bizim burada aras kötü idi bakmıştım bir ara.

Aras'ı genel olarak ben de çok sevmem. Ama bunlar daha çok kendi ilinizdkei şubeye göre de değişebiliyor. Bizim buradakiler de kargo durumunu da girmiyorlar, kargoya insan gibi de davranmıyorlar. Geçen bir kargom için gitmiştim ve neredeyse tüm kargoları fırlatarak koyuyorlardı.

Geri
Yukarı