Aras Kargo Ürünün Teslim Edilmeme Problemi

İbrahim26

Kilopat
Pazartesi günü N11 üzerinden monofiyat mağazasından bir mekanik klavye siparişi verdim ve ürünün açıklamasında saat 15.00'dan önce verilen siparişlerin aynı gün kargoya verildiği ve ertesi gün elimize ulaştığı yazıyordu. Benim de yaklaşık 10 gün içerisinde teslim etmem gereken final ödevlerimin olması nedeniyle hızlı geleceğini düşünerek bu mağazadan sipariş ettim öncelikle ürün kargoya aynı gün teslim edilmedi ertesi gün teslim edildi sonrasında ise dün sabahtan beri kargo resimdeki gibi bekliyor hiçbir hareket yok Aras Kargo'yu aradığımda yaklaşık 6 telefondan sonra ulaşabildim ve hanımefendi galiba bir konserdeydi hiçbir şey anlayamadım sadece ürün yarın eline geçerse şükret falan diyordu. Benim size sormak istediğim bu ürün şu an Eskişehir'e geliyor mu yoksa Eskişehir'de mi? Bir de sipariş iptal etsem bana önerebileceğiniz hızlı gelecek bir mekanik klavye var mı? Teşekkürler!

Dosya Ekleri

• 102838779_10216246705952404_1750791831362207744_o.jpg
    102838779_10216246705952404_1750791831362207744_o.jpg
    38,4 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme:
Nisan ayından beri tüm kargolardan kurye bekliyorum. İstanbul'a Eskişehir'den anakart tamir için göndereceğim. (Nedense koca Eskişehir'de pin soketi yapabilen yer yok). Şubeye 10-11 gibi gittiğimide almamak için kıvırmadıkları yapmadıkları dansözlük yok. Kota doluymuş vb... Akşam 5 gibi önünden geçerken bazı kızlar kargolarının rahatlıkla teslim ederken türlü türlü düşünceler gelliyor aklıma.

ürün düzcede hocam ben sakaryadayım 1 saatten az sürer getirmesi ama 1 haftayı geçti öyle betletiliyor takipten bakıncada dağıtıma çıkarılmadı notunu yazmışlar 28 mayısta öyle duruyor
Kargolar raylı sistem gibidir bir hat üzerinde gider gelirler sizin şubeniz ile oraya yakın diğer bir şube arasında bile olsa o kargo aktarma merkezlerinden gezerek adrese ulaşır. Buralardaki yığılmalardan ötürü de böyle beklemeye düşüyor ne yazık ki.
Nisan ayından beri tüm kargolardan kurye bekliyorum. İstanbul'a Eskişehir'den anakart tamir için göndereceğim. (Nedense koca Eskişehir'de pin soketi yapabilen yer yok). Şubeye 10-11 gibi gittiğimide almamak için kıvırmadıkları yapmadıkları dansözlük yok. Kota doluymuş vb... Akşam 5 gibi önünden geçerken bazı kızlar kargolarının rahatlıkla teslim ederken türlü türlü düşünceler gelliyor aklıma.
Kadın olmak var diyorsun :)

Kargolar raylı sistem gibidir bir hat üzerinde gider gelirler sizin şubeniz ile oraya yakın diğer bir şube arasında bile olsa o kargo aktarma merkezlerinden gezerek adrese ulaşır. Buralardaki yığılmalardan ötürü de böyle beklemeye düşüyor ne yazık ki.

Kadın olmak var diyorsun :)

Saat 10'da kota dolması saçma. Bir de iki aydır almaya kurye gelememesi ayrı bir saçmalık. Asgari ücretle bu kadar düşüncesindeler galiba. Aldıkları her koli için prim olsa biraz farklı olur bir birinin müşterilerini çalarlardı herhalde.

Kadın olmak değildi ilk aklıma gelen. Hangi torpilli kız, illa basit bir kargo için bu kadar mı ayrımcılık olur düşüncesiydi.

Saat 10'da kota dolması saçma. Bir de iki aydır almaya kurye gelememesi ayrı bir saçmalık. Asgari ücretle bu kadar düşüncesindeler galiba. Aldıkları her koli için prim olsa biraz farklı olur bir birinin müşterilerini çalarlardı herhalde.

Kadın olmak değildi ilk aklıma gelen. Hangi torpilli kız, illa basit bir kargo için bu kadar mı ayrımcılık olur düşüncesiydi.

Ben yıllardır kuryelerin adresten alım yaptığını görmedim. Cari çalışan firmalardan alıyorlar sadece. Saat 10 da kota dolması sallanmak demektir evet. Kota bu arada aktarma.merkexi için gecerliymis yani o şubeden çıkan mal sayısı az olsa bile başka yerden dolayı kota doluyor olabilir. Ama 10 da dolmaz :)

Yeni konular

Geri
Yukarı