Aras kargoya ulaşabilen var mı?

Adol125

Kilopat
Makaleler
1
Ciddiyim. Şaka yapmıyorum. 444 25 52'yi de aradım şube telefonunu da aradım. canlı destekten de yazdım hiçbir geri dönüş yok. Arctis 5 alıp iade talebi oluşturduğumu söylemiştim. ya aras kargo hala gelip ürünü alacak. Bir haftadır paketlenmiş halde alınmasını bekliyor ürün. Kargo çağırıp o şekilde halledeyim dedim o da olmuyor. Bunu okuyan Aras kargo yetkilisi veya çalışanı olursa diyeceğim şu; aldığınız tüm paralar haram zıkkım olsun. Ne helal edeceğim. Hemen her kargomda bir rezillik çıkartan firmaya. Bu saatten sonra aldığım bir ürünün Aras Kargo ile gönderildiğini gördüğüm an iptal-iade talep edeceğim. Sebep sorulduğunda Aras Kargo ile gönderiyorsunuz. Aras'la çalışan bir firmadan ben ürün mürün almam, tanıdığım hiç kimseye de aldırmam diyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ciddeyim. Şaka yapmıyorum. 444 25 52'yi de aradım şube telefonunu da aradım. Canlı destekten de yazdım hiçbir geri dönüş yok. Arctis 5 alıp iade talebi oluşturduğumu söylemiştim. Ya aras kargo hala gelip ürünü alacak. Bir haftadır paketlenmiş halde alınmasını bekliyor ürün. Kargo çağırıp o şekilde halledeyim dedim o da olmuyor. Bunu okuyan Aras kargo yetkilisi veya çalışanı olursa diyeceğim şu; aldığınız tüm paralar haram zıkkım olsun. Ne helal edeceğim. Hemen her kargomda bir rezillik çıkartan firmaya. Bu saatten sonra aldığım bir ürünün Aras Kargo ile gönderildiğini gördüğüm an iptal-iade talep edeceğim. Sebep sorulduğunda Aras Kargo ile gönderiyorsunuz. Aras'la çalışan bir firmadan ben ürün mürün almam, tanıdığım hiç kimseye de aldırmam diyeceğim.

Evde yoktunuz

Kargo konusunda en sıkıntılı firmalardan biridir. Maksimum 1 haftada elimde olması gereken kargo bana 2 hafta sonra ulaştı. Acil bir şey olsa ne olacaktı peki ? Bunun hesabını kim verecekti ? Yaşadığım bu olayda beni en çok düşündüren şey ise İstanbul'dan Ankara'ya gelmesi gereken ürün nasıl olur da Van'a gider ?

Geçmiş olsun hocam. İlgili makamlara konu hakkında şikayette bulunmanızı, işin peşini bırakmamanızı öneririm.

Tüketici haklarına şikayet yazacağım zaten. Gelme süreleri yarın doluyor. 24 saat daha bekleyip şikayeti basacağım.

Tüketici haklarına şikayette bulunması adamları kendilerine şikayet etmesinden daha yerinde bir hareket olur. Günde yaklaşık binlerce kez şikayet yağıyordur müşteri hizmetlerine, kaçında müşteriyi ciddiye alıyorlar ? Ben söyleyeyim, hiç denecek kadar az.

Geri
Yukarı