Aras Kurye ışık hızıyla mı çalışıyor?

Jorquen

Kilopat
Daha fazla  
Dün akşam Gaming gecesinde saat 22.00'da aldığım Cooler Master Elite V3 600W PSU şu an Antalya'da teslimat şubesinde görünüyor böyle bir şey mümkün müdür?

1592065411850.png

Dün akşam Gaming gecesinde saat 22.00'da aldığım Cooler Master Elite V3 600W PSU şu an Antalya'da teslimat şubesinde görünüyor böyle bir şey mümkün müdür?

Eki Görüntüle 590794

Aras Kargo? Gözüm kör mü oldu arkadaşlar? Bence aldığınız firma ile Aras Kargo yan yana böyle bir şey imkansız.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlginç. Aras'tan beklemediğimiz hareketler bunlar. Bizim ilçede de Türk şirketlerden en iyi Yurtiçi çalışıyor. :)

Arkadaşlar bu saydığınız özellikler bölgeden bölgeye değişir. Benim oturduğum yerde PTT hariç her şirket hızlı ve düzgün getiriyor. (UPS hariç çünkü hiç kullanmadım)

Monster laptoplar da Aras kargoya bağlı bizim Tulpar'ı 2 günde getirmişlerdi. Işık hızıyla çalışan Aras değil Sürat Kargo'dur. Işık hızı ile dağıtım yapıldığı için çoğu kargo yanlışlıkla stratosfere çıkıyor o yüzden çok bekleyen oluyor. Bir rivayete göre dünya etrafındaki göktaşları Sürat kargonun paketlerinden oluşuyor.

Aras Kargo : Kargo'nuz en geç 3 günde gelir.
MNG Kargo : Uzaksa getiremeyiz gelin alın.
PTT : Getirmiyoz belki şubededir bir gelip bakarsın.
Sürat Kargo : Kargo hazır da nerede onu bilmiyoruz. Uzaya çıkmış olabilir.
Yurtiçi Kargo : Kargo mu? O da ne?

Monster laptoplar da Aras kargoya bağlı bizim Tulpar'ı 2 günde getirmişlerdi. Işık hızıyla çalışan Aras değil Sürat Kargo'dur. Işık hızı ile dağıtım yapıldığı için çoğu kargo yanlışlıkla stratosfere çıkıyor o yüzden çok bekleyen oluyor. Bir rivayete göre dünya etrafındaki göktaşları Sürat kargonun paketlerinden oluşuyor.

Aras Kargo : Kargo'nuz en geç 3 günde gelir.
MNG Kargo : Uzaksa getiremeyiz gelin alın.
PTT : Getirmiyoz belki şubededir bir gelip bakarsın.
Sürat Kargo : Kargo hazır da nerede onu bilmiyoruz. Uzaya çıkmış olabilir.
Yurtiçi Kargo : Kargo mu? O da ne?
UPS Nerde :D

Yeni konular

Geri
Yukarı