Aras Kurye şubeye mi teslim ediyor, yoksa adrese mi?

prex

Kilopat
Daha fazla  
Saatlerdir bir yakınımın evrak işlemlerini hallediyorum. Bu evrakları bitirdim ve Aras Kurye ile kurye çağırıp ona vereceğim. Oradan bir şube seçtiriyor, benim aklımı karıştırdı. Bu evrakların federasyona gitmesi gerekiyor, şubeye değil. Adrese mi teslim edecekler, yoksa şubeye mi?

Saatlerdir bir yakınımın evrak işlemlerini hallediyorum. Bu evrakları bitirdim ve Aras Kurye ile kurye çağırıp ona vereceğim. Oradan bir şube seçtiriyor, benim aklımı karıştırdı. Bu evrakların federasyona gitmesi gerekiyor, şubeye değil. Adrese mi teslim edecekler, yoksa şubeye mi?
Eğer kuryeyle iletişime geçebiliyorsanız sorun.eğer geçemiyorsanız 444 25 52'den bilgi alın.

Hocam siz kurye çağırsanız bile kurye sizden alıp şubeye götürecek şubeden de dağılacak yani kuryenin tek amacı sizden alıp şubeye götürmesi benim bildiğim sadece siz uğraşmayacaksınız şubeye gitmekle.

Hocam siz kurye çağırsanız bile kurye sizden alıp şubeye götürecek şubeden de dağılacak yani kuryenin tek amacı sizden alıp şubeye götürmesi benim bildiğim sadece siz uğraşmayacaksınız şubeye gitmekle.
Hocam nereye gideceği yerinde sadece il seçtiriyor o yüzden kafam karıştı biraz. Adresi dosyanın üzerine mi yazayım o halde?

Hocam nereye gideceği yerinde sadece şube seçtiriyor o yüzden kafam karıştı biraz. Adresi dosyanın üzerine mi yazayım o halde?
Hocam ben de anlamadım valla benim bildiğim şubeye gider ancak şubeye giderken de şubeden çıkacağı adresi de yazmak lazım ama öyle bir seçenek sunmuyorlarsa sıkıntı bence Aras kargo müşteri hizmetlerini alıp en doğru bilgiyi alın.

@ValiBey36 @GnçMühendis

1629796532341.png

Sanırım kuryeye söylemem yeterli.

Aras kargo şubesinde çalışmıştım zamanında. En iyisi gidip kendiniz teslim edin. Büyük ihtimalle evinize bağlı olan şubeyi soruyorlar. Mesela eviniz Yazır şubesine bağlıysa Yazır şubesinden birileri almaya gelecektir. Gönderi şubesini soruyor olabilir. Adresi tam yazdıysanız gideceği yerde sıkıntı olmaz. Yine de kendiniz teslim edebiliyorsanız gidip kendiniz verin. Kuryeler gelmeye biliyor. Orda adreste sıkıntı olmasın.

Aras kargo şubesinde çalışmıştım zamanında. En iyisi gidip kendiniz teslim edin. Büyük ihtimalle evinize bağlı olan şubeyi soruyorlar. Mesela eviniz Yazır şubesine bağlıysa Yazır şubesinden birileri almaya gelecektir. Gönderi şubesini soruyor olabilir. Adresi tam yazdıysanız gideceği yerde sıkıntı olmaz. Yine de kendiniz teslim edebiliyorsanız gidip kendiniz verin. Kuryeler gelmeye biliyor. Orda adreste sıkıntı olmasın.
Düzelttim. Gideceği şubeyi değil ili soruyor yanlış yazmışım. Sitesinde kuryeye söylersem adrese teslim edeceğini yazıyor, bakalım sonuçlar ne olacak :D

Geri
Yukarı