Arayanın kim olduğunu gösteren uygulama önerisi

M50B28

Kilopat
Merhaba, Huawei P20 Lite telefon için gelen aramanın kim olduğunu gösteren bir uygulama bilen var mı? Evvelden Truecaller kullanıyorduk, kaldırıldı uygulama.

Samsung telefonda direkt sisteme gömülü böyle uygulama var. Mesela dolandırıcı arayınca "Olası Dolandırıcı" diye etiketliyor hemen. Huawei'de var mı böyle bir şey?

Bende samsung S7'den sonra Mi 9T'ye geçince böyle bir uygulama aramaya başladım. Konuyu takipteyim.

Merhaba, Huawei P20 Lite telefon için gelen aramanın kim olduğunu gösteren bir uygulama bilen var mı? Evvelden Truecaller kullanıyorduk, kaldırıldı uygulama.

Samsung telefonda direkt sisteme gömülü böyle uygulama var. Mesela dolandırıcı arayınca "Olası Dolandırıcı" diye etiketliyor hemen. Huawei'de var mı böyle bir şey?
True caller kullanıyorsanız, apk yükleyin, başka bilmiyorum onu da bilmiyorum ama işe yarıyorsa tekrar apk yükleyin.
APK pure güvenlidir diye tahmin ediyorum buyrun.

Öyle bir şey yok diye biliyorum. Şirket numarası ise internete yaz ne olduğu çıkar.

3. taraf uygulama GSM operatörün verilerine ulaşamaz. Bu yüzden öyle bir uygulama yok.

Böyle uygulamalar verilerinizi çalıyor.
Zaten kişisel telefon numaralarını tespit etmesini pek beklemiyoruz ama bi 850'li numara arayınca Digiturk mü, dolandırıcı mı, sigorta şirketi mi onu gösterse Samsung'taki gibi çok güzel olurdu.
True caller kullanıyorsanız, apk yükleyin, başka bilmiyorum onu da bilmiyorum ama işe yarıyorsa tekrar apk yükleyin.
APK pure güvenlidir diye tahmin ediyorum buyrun.
Valla hocam sağolun ama APK yüklemeye pek sıcak bakmıyorum güvenlik konusunda biraz pimpirikliyim. Ama yine de teşekkür ederim.

Zaten kişisel telefon numaralarını tespit etmesini pek beklemiyoruz ama bir 850'li numara arayınca Digitürk mü, dolandırıcı mı, sigorta şirketi mi onu gösterse Samsung'taki gibi çok güzel olurdu.

Vallahi hocam sağ olun ama APK yüklemeye pek sıcak bakmıyorum güvenlik konusunda biraz pimpirikliyim. Ama yine de teşekkür ederim.

APK güvenlik konusunda kötü değil hocam sadece nasıl PC de kötü virüs yayan siteler varsa aynı onun gibi APK de öyle Play Store'den güvenli APK'lar ve geçen çöp adam oyunu vardı playde vırusluydu ayrıca apkpure şu an indir deyince indiren bir site bence deneyin bir ara bende öyleydim ama kolaylık aşırı güzel APK de ayrıca playde kaldırılan uygulamaları yüklemek de güzel ama yine de siz bilirsiniz nasıl ıcnız rahat ediyorsa öyle yapın iyi günler. Sonucta APK de garantisini veremem kötü niyetli olabılır.

3. taraf uygulama GSM operatörün verilerine ulaşamaz. Bu yüzden öyle bir uygulama yok.
Hocam yanlış yönlendirmeyin lütfen, bizim istediğimiz uygulama telefona arama gelince o numarayı db'den tarayıp dolandırıcı mı yoksa gerçek kişimi bunu ayırt etsin istiyoruz. Samsung'un böyle bir servisi vardı, arkadaşın da dediği gibi ekranda açmadan dolandırıcı olup olmadığını gösteriyordu 3. parti bir yazılım gerektirmeden.

Yeni konular

Geri
Yukarı