Arayıp bulamadığımız oyunlar

2011-12 gibi oynadığım bir askeri oyun vardı. Tim halinde çatışmalara katılıp, o timin askeri kamuflajlarını da seçebiliyorduk. Konu açtım ama kimse yazmadı.

52985--the-house-of-the-dead-2 (2).png

PC icin aradim ama bulamadim :) Atari platformunda cok keyifliydi :)

2019 da oynadığım 1 oyun vardı.
Tam hatırlamıyorum ama 2D canavarları kesip kılıç açıyorduk, bazen gizli yerlerdende kılıç bulabiliyorduk. Kılıçlar bize farklı özellikler veriyordu.
Zırh, saldırı ve hız diye ayrılıyordu glb.
Oyun tablet bilgisyarda Windows 10 mağzasından inmişti ama şimdi mağzada bulamadım lütfen bilen 1 kişi bile varsa o oyunu %100 bitirmek istiyorum, çocukken %89 da takılmıştım.

Merhaba bir oyun vardı mobil karanlik bir ortamda geciyordu sizin kuleleriniz vardı bir de düşman kuleleri vardı dusmanlar canavar gibiydi grafikler güzeldi siz dusmana adamlar gönderiyorsunuz savasiyordunuz oyunu oynamak biraz zordu çevrimdışı bir oyundu yaklaşık 10 yıl önce vardı ama artık bulamadım yardım edin dikey ekranda oynaniyordu biraz Clash Royale'ye benziyor ama kart atmiyoruz düşman base ve kulelerine saldiriyoruz onlarda bize saldiriyor. Canavarların basesi ve kuleleri gerçekten canavarlarinmis gibi bir hava veriyordu calilardan demirden otlardan çürümüş vb korkunç bir havasi vardi.

Ya ben çocukken bir oyun oynuyordum oyun müziği hafif gerilim tarzındaydı uzay giyisisi vardı üstünde silahlar lazer silahlarıydı lazer pompalı falan filan arıyorum bulamıyorum.

Eskiden KralOyun'da bir oyun vardı. Navigasyondaki aracı temsil eden içi dolu delta gibi bir şeyi space tuşuna basarak ilerletiyorduk. İlerletme derken ekran ilerliyor ve engellere değmeden ilerliyoruz tıpkı Flappy Bird'de olduğu gibi. Yani biz space tuşuna basınca o delta şekli yükseliyordu, basmayınca düşüyordu tıpkı Flappy Bird'deki kuş gibi. Oyunda ölünce ise isim girme ekranı geliyordu ve en fazla 3 tane karakter yani harf veya rakam girebiliyorduk. Bu oyunun teması biraz karanlıktı yani mavi siyah gibi. Müzikleri çok güzeldi, yabancı müzikti. Bundan 12-13 sene önce ablamla beraber oynardık yani ben ölünce o, o ölünce ben oynardım. Bu oyunu mutlaka bilen vardır bence. Geçen sene çok aramıştım ama bulamamıştım. İsmi Uzay Parkuru'ydu. Bir de bunun ikincisi vardı, Uzay Parkuru 2

Son düzenleme:
Eskiden KralOyun'da bir oyun vardı. Navigasyondaki aracı temsil eden içi dolu delta gibi bir şeyi space tuşuna basarak ilerletiyorduk. İlerletme derken ekran ilerliyor ve engellere değmeden ilerliyoruz tıpkı Flappy Bird'de olduğu gibi. Yani biz space tuşuna basınca o delta şekli yükseliyordu, basmayınca düşüyordu tıpkı Flappy Bird'deki kuş gibi. Oyunda ölünce ise isim girme ekranı geliyordu ve en fazla 3 tane karakter yani harf veya rakam girebiliyorduk. Bu oyunun teması biraz karanlıktı yani mavi siyah gibi. Müzikleri çok güzeldi, yabancı müzikti. Bundan 12-13 sene önce ablamla beraber oynardık yani ben ölünce o, o ölünce ben oynardım. Bu oyunu mutlaka bilen vardır bence. Geçen sene çok aramıştım ama bulamamıştım. İsmi Uzay Parkuru'ydu. Bir de bunun ikincisi vardı, Uzay Parkuru 2
Eğer Flash oyunu ise buradan bakabilirsin belki vardır. Infinity sürümü indir.

Selamlar benim de uzun süredir aradığım bir oyun var

Çok eskiden babamın iphonesinde oynamıştım böyle ninjalı bi oyundu kırmızı-siyah temalı bi oyun. Oyunda mesela parmağımla düz bi çizgi çektiğimde ninja o yöne doğru kesiodu hatta bosslar fln vardı oyunda bi tanesi fıçı atıyordu sen üstünden eğimli bi şey çiziodun ninjada zıplayarak ilerliyordu daha da hatırladığım son final bossuda kendimiz gibi oda bi ninjaydı onunla savaşıoduk

Yardımcı olursanız çok sevinirim

Yeni konular

Geri
Yukarı