ARC A750 2K'da daha yüksek performans vermesi normal mi?

264523

Gigapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
4
İlginç bir şekilde i3 12100F ve arc A750 sistemde CP2077 2K yüksek grafiklerde 1080P'ye göre 15-20 FPS yüksek alıyorum. Başka oyunlarda da denedim ve 2K da hep daha yüksek FPS veriyor. Sanırım monitörü satıp 2K'ya geçeceğim. Çok garip.

Arc A750 ekran kartından bende satın almayı düşünüyorum.

Şu an RTX 3060 ve Arc A750 arasında kaldım.
Sürücü stabilitesi ve genel performansına baktığınızda Arc A750'yi tavsiye eder misiniz?

Arc A750 ekran kartından bende satın almayı düşünüyorum.

Şu an RTX 3060 ve Arc A750 arasında kaldım.
Sürücü stabilitesi ve genel performansına baktığınızda Arc A750'yi tavsiye eder misiniz?

ReSize BAR'ı aktifleştirip en güncel sürücüyü kurdum. Sorunsuz çalışıyor. Serin çalışan bir kart. A750 RTX3060'ın rakibi değil. RX 6600 ve RTX3050'nin rakibi. Oyun testlerine bakınca bu iki kartında önünde. RTX3060'ın ise gerisinde. 5600TL gibi bütçede alınabilecek en iyi kart A750 olduğunu düşünüyorum. Size de tavsiye ederim.

F@zmrZ Bazı kullanıcıların eski ve DX11 oyunlarında ciddi uyumluluk sorunları yaşadığını okumuştum. Örneğin Valorant, Apex Legends gibi. Tedirginliğim o yüzden.

F@zmrZ Bazı kullanıcıların eski ve DX11 oyunlarında ciddi uyumluluk sorunları yaşadığını okumuştum. Örneğin Valorant, Apex Legends gibi. Tedirginliğim o yüzden.

CS:GO'da DX9 ama oynanıyor.

Technopat'ın arc A770 incelemesi videosunda @Recep Baltaş bu konuyu anlatıyor, bakmanızı öneririm.

ReSize BAR'ı aktifleştirip en güncel sürücüyü kurdum. Sorunsuz çalışıyor. Serin çalışan bir kart. A750 RTX3060'ın rakibi değil. RX 6600 ve RTX3050'nin rakibi. Oyun testlerine bakınca bu iki kartında önünde. RTX3060'ın ise gerisinde. 5600TL gibi bütçede alınabilecek en iyi kart A750 olduğunu düşünüyorum. Size de tavsiye ederim.
Hocam Konuyu hortlatmak gibi olmasın da Resize bar aktifleştirince fps artışı yaşadın mı ve ben de aktif edebilirmiyim Birde nasıl edebilirim ? sistemim bu:
ARC A750
12100F
GİGABYTE H610M H

Hocam Konuyu hortlatmak gibi olmasın da ReSize BAR aktifleştirince FPS artışı yaşadın mı ve ben de aktif edebilir miyim bir de nasıl edebilirim? Sistemim bu:
Arc A750
12100F
Gigabyte H610M H

Gözle görülür FPS artışı yaşamadım ama evet arttı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gözle görülür FPS artışı yaşamadım ama evet arttı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sağol Hocam benim sistem anakart vs destekler mi ekran kartımız aynı ama anakartı da işlemciyi de attım

Geri
Yukarı