Arc A750 fiyatı artar mı?

6600'un daha performanslı olduğuna emin misiniz hocam?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu bir kaç testten biri diğer testlere de bakabilirsin, fiyat ARC A750 şuan 6400TL gördüm ben RX 6600XT ' de aynı fiyat bandında hatta 200 - 300 lira ucuzları da var ben bir önceki nesil de RX taraftarıyım ha son nesil de ise her türlü NVIDIA.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu birkaç testten biri diğer testlere de bakabilirsin, fiyat arc A750 şu an 6400TL gördüm ben RX 6600XT'de aynı fiyat bandında hatta 200 - 300 lira ucuzları da var ben bir önceki nesil de RX taraftarıyım ha son nesil de ise her türlü NVIDIA.

Intel yeni yeni GPU üretiyor driverilari yeniledikce daha iyi olacak.

Bu birkaç testten biri diğer testlere de bakabilirsin, fiyat arc A750 şu an 6400TL gördüm ben RX 6600XT'de aynı fiyat bandında hatta 200 - 300 lira ucuzları da var ben bir önceki nesil de RX taraftarıyım ha son nesil de ise her türlü NVIDIA.

5700TL'ye var a750.
Ve ayrıca önceki mesajda RX 6600 demişsiniz XT dememissiniz.

Intel yeni yeni GPU üretiyor driverilari yeniledikce daha iyi olacak.

5700TL'ye var a750.
Ve ayrıca önceki mesajda RX 6600 demişsiniz XT dememissiniz.
Vallaha ben çok aman aman bir fark yaratacağını sanmam driver güncellemesi ile, ancak alacak olan sensin saygı duyarım, fakat fiyat konusu belli olmaz dolar bakarsın 25 lira olur o zaman o kart 10000TL olur ülkenin hali malum, kimse olmaz diyemez buna tahmin edemezsin , ben işlemci yükselttim geçen gün, geçen senenin başında 5000 liraya gelen ürünü 7000' e ucu ucuna aldım, en güzeli bütçe yetiyor ise en uygun fiyattan kafana yatan ürünü almak.

Vallaha ben çok aman aman bir fark yaratacağını sanmam driver güncellemesi ile, ancak alacak olan sensin saygı duyarım, fakat fiyat konusu belli olmaz dolar bakarsın 25 lira olur o zaman o kart 10000TL olur ülkenin hali malum, kimse olmaz diyemez buna tahmin edemezsin, ben işlemci yükselttim geçen gün, geçen senenin başında 5000 liraya gelen ürünü 7000'e ucu ucuna aldım, en güzeli bütçe yetiyor ise en uygun fiyattan kafana yatan ürünü almak.

Zaten şu an tek isteğim artmaması düşmeyebilirde artmasın.

Geri
Yukarı