Arcane: League of Legends 7 Kasım'da Netflix'te

Oğuzhan Necip Şahin

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
6
Yer
Bursa, Türkiye
League of Legends'ın uzun zamandır beklenen animasyon dizisi Arcane, nihayet 7 Kasım'da Netflix platformunda çıkış yapıyor. Gelişmelerden haberdar olabilmek için dizinin kendi internet sitesini takip edebilirsiniz. Benim de uzun zamandır beklediğim ve merak ettiğim bir diziydi. Animasyon kalitesi konusunda fragmandan da görüldüğü üzere kaliteli bir şey bekliyorum.

yayintakvimi.jpg

Son düzenleme:

batuzbk

Centipat
Yer
triss seçen köylüdür.
League of Legends'ın uzun zamandır beklenen animasyon dizisi arcane, nihayet 7 Kasım'da Netflix platformunda çıkış yapıyor. Gelişmelerden haberdar olabilmek için dizinin kendi internet sitesini takip edebilirsiniz. Benim de uzun zamandır beklediğim ve merak ettiğim bir diziydi. Animasyon kalitesi konusunda fragmandan da görüldüğü üzere kaliteli bir şey bekliyorum.

LoL'un çok büyük dizi, film potansiyeli var umarım boşa çıkarmazlar ama şu ana kadar çok iç açıcı gelmedi bana.
Keşke dizi de her karaktere sezon veya 2 3 bölüm ayırıp hepsini anlatsalar.

KS
KS
Oğuzhan Necip Şahin

Oğuzhan Necip Şahin

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
6
Yer
Bursa, Türkiye
Keşke dizi de her karaktere sezon veya 2 3 bölüm ayırıp hepsini anlatsalar.
Oyun içerisinde şu anda 150'den fazla karakter mevcut. Taktir edersiniz ki bu kadar fazla karakter için çok uzun zaman ve emek gerekli. Tabii ki yapılmayacak bir şey değil ancak ilk süreçte yalnızca 2 ya da 3 sezon olabileceğini düşünüyorum.

batuzbk

Centipat
Yer
triss seçen köylüdür.
Oyun içerisinde şu anda 150'den fazla karakter mevcut. Taktir edersiniz ki bu kadar fazla karakter için çok uzun zaman ve emek gerekli. Tabii ki yapılmayacak bir şey değil ancak ilk süreçte yalnızca 2 ya da 3 sezon olabileceğini düşünüyorum.

150'den fazla karakter mevcutta bazılarının hikayesi baştan savma özellikle son çıkanlar mesela rell.

Jayce

Megapat
Makaleler
1
Yer
Unknown Regions
Jayce bir Riot animasyonunda gözüküyor, bu bir ilk. Jayce'in olduğu yerde Viktor da eksik değil tabii. Viktor'un bu hala gelişini ve aralarındaki rekabeti net bir şekilde izleyebileceğiz sanırım. Oyunu artık oynamasam da ben de izleyeceğim diziyi.

KS
KS
Oğuzhan Necip Şahin

Oğuzhan Necip Şahin

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
6
Yer
Bursa, Türkiye
150'den fazla karakter mevcutta bazılarının hikayesi baştan savma özellikle son çıkanlar mesela rell.
Evet çoğu karakterin hikayesi diğerleri kadar kaliteli de değil.
Jayce bir Riot animasyonunda gözüküyor, bu bir ilk. Jayce'in olduğu yerde Viktor da eksik değil tabii. Viktor'un bu hala gelişini ve aralarındaki rekabeti net bir şekilde izleyebileceğiz sanırım. Oyunu artık oynamasam da ben de izleyeceğim diziyi.
Birden fazla ikili şampiyon göreceğiz gibime geliyor. Fragmanda da olduğu gibi Jinx ve Vi ikilisi. Ancak Caitlyn'i de gözüm aramadı değil.

batuzbk

Centipat
Yer
triss seçen köylüdür.
Evet çoğu karakterin hikayesi diğerleri kadar kaliteli de değil.

Birden fazla ikili şampiyon göreceğiz gibime geliyor. Fragmanda da olduğu gibi Jinx ve VI ikilisi. Ancak Caitlyn'i de gözüm aramadı değil.

Mesela kaliteli hikayelerden Pantheon ve hiçlik savaşı.
Hiçliğin ortaya çıkışı da çok efsane bir hikaye.

Yukarı