Netflix Arcane: League of Legends 7 Kasım'da Netflix'te

Mesela kaliteli hikayelerden Pantheon ve hiçlik savaşı.
Hiçliğin ortaya çıkışı da çok efsane bir hikaye.
Benim de görmek istediğim hikayeler arasında Hiçlik, Darkinler ve Gölge Tarikatı var. Tüm istekleri karşılamak bir hayli zor olacaktır. Bu sebeple çoğu istediğimiz şeyi göremeyiz gibime geliyor.

Benim de görmek istediğim hikayeler arasında hiçlik, darkinler ve gölge tarikatı var. Tüm istekleri karşılamak bir hayli zor olacaktır. Bu sebeple çoğu istediğimiz şeyi göremeyiz gibime geliyor.

Böyle olması beni çok rahatsız ediyor ve kaliteli hikayeleri yapan insanların çoğu kovulmuş yoksa güvenirdim. Bu hikayeleri oluşturan adamlar güzel hikayeleri de gösterirdi.

Birden fazla ikili şampiyon göreceğiz gibime geliyor. Fragmanda da olduğu gibi Jinx ve Vi ikilisi. Ancak Caitlyn'i de gözüm aramadı değil.
Jinx ve Vi pek ilgimi çeken tarafı değil benim için. Ama hikaye genel olarak onlar üzerinden ilerleyeceğe benziyor.

Caitlyn zaten gözükmüyor mu fragmanda? 2:14'ten başlatınca görebiliyoruz ama bir saniyeliğine göstermişler sadece. Resmi sayfada da karakterler arasında var.

Jinx ve Vi pek ilgimi çeken tarafı değil benim için. Ama hikaye genel olarak onlar üzerinden ilerleyeceğe benziyor.

Caitlyn zaten gözükmüyor mu fragmanda? 2:14'ten başlatınca görebiliyoruz ama bir saniyeliğine göstermişler sadece. Resmi sayfada da karakterler arasında var.

Evet çok kısa bir saniye kadar göstermişler, gözümden kaçmış. Ana hikaye Jinx ve Vi üzerine kurulacak gibi duruyor ama Caitlyn'i de kritik noktalarda görebiliriz.

Hikaye konusunda Riot Games başarılı işler çıkarıyor. Bu dizide de başarılı olacaklarını düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı