Arçelik servisinin ilgisizliği

Konuyu düzenledim okursanız sevinirim sonra dalga geçersiniz arkadaşlar :D Şikâyet vara girin bir bakın millet ne yazmış.
Evdeki beyaz eşyaların çoğu Bosch'du Arçelik'ten yeniledik. 3.5 senedir kullanıyoruz gerçekten kaliteli ürün yapıyorlar.

Sen sorun yaşadın diye bir dahakine almayız tamam.

Bende 10 senedir kullanıyorum bro. Konuyu güncelledim okursan anlarsın durumu? Servisinden herkes şikayetçi. Neyse takılın kafanıza göre ya.

@Aydın Bekoğlu millete "başınıza gelsin" diye diye başına getirmişsin zaten. :D

Senin bir sorun yaşaman tüm firmayı etkilemez. Servisle bir problemin varsa ana merkezi arayıp bildirirsin. Çözüm yöntemi bilmeyip millete sallıyorsun.

Umarım sizin de başınıza gelir ne diyeyim. Şikâyet vara girin bir bakın millet ne yazmış.
Konu senin başına gelen şey değil, buna gösterdiğin tavır. Her markanın her ürününün bir hata oranı vardır, sorun şu ki bizim müşterileri korumayı beceremeyen yasalarımız biz tüketicileri mağdur durumda bırakıyor. Bu herkese oluyor; sen bugün Arçelik ile bunu yaşadın, ben Bosch ile, başkası Beko ile...

Kalkıp da "ben" bu markayla sorun yaşadım, bu markayı almayın aldırtmayın demek dalga geçilecek bir şey. Bu mantığa göre hiçbir markanın ürününü almayın, mağdur olunmayan bir marka yok Dünya'da.

@Aydın Bekoğlu millete "başınıza gelsin" diye diye başına getirmişsin zaten. :D

Senin bir sorun yaşaman tüm firmayı etkilemez. Servisle bir problemin varsa ana merkezi arayıp bildirirsin. Çözüm yöntemi bilmeyip millete sallıyorsun.

Aradım zaten aramasam açar mıyım sence birader. Ahahahah komiksin yeminle. Adamlar ısrarla yardımcı olmamakta ısrar ediyor. THH başvuru yaptığımda tıpış tıpış yardımcı olacaklar zaten sıkıntı yok!

@Aydın Bekoğlu 2000TL'ye bir makine almışsın sanki firmayı satın almış gibi davranman. :D Hangi servis yardımcı olmak istemiyormuş? İstemiyorsa bölgeyi arar şikayet edersin, konuşmayı bilsen zaten olayı çözermişsin. Bu tavırdaki birisinin servisle konuşamamasını doğal kabul ediyorum.

Aradım zaten aramasam açar mıyım sence birader. Ahahahah komiksin yeminle. Adamlar ısrarla yardımcı olmamakta ısrar ediyor. THH başvuru yaptığımda tıpış tıpış yardımcı olacaklar zaten sıkıntı yok!

Sizin de başınıza gelsin diyorsun. Bu ne kadar mantıklı bir hareket. Bir kişide sorun oldu diye o marka kötü olsaydı şu an o telefonu kullanamıyor olurdunuz.

Konu senin başına gelen şey değil, buna gösterdiğin tavır. Her markanın her ürününün bir hata oranı vardır, sorun şu ki bizim müşterileri korumayı beceremeyen yasalarımız biz tüketicileri mağdur durumda bırakıyor. Bu herkese oluyor; sen bugün Arçelik ile bunu yaşadın, ben Bosch ile, başkası Beko ile...

Kalkıp da "ben" bu markayla sorun yaşadım, bu markayı almayın aldırtmayın demek dalga geçilecek bir şey. Bu mantığa göre hiçbir markanın ürününü olmayın, mağdur olunmayan bir marka yok Dünya'da.

Bu zamana kadar birçok marka kullandım. Bazıları bozuldu bazıları aldığımda sorunlu. Bir kez bile servis konusunda sıkıntı yaşamadım buna diğer Türk markaları da dahil. Fakat nedense yıllardır kullandığımız bir marka böyle bir sorunu yaşamak? Üstelik evde bulaşık makinesi, fırın ver çamaşır makinesi de bu markaya ait. Fakat gel gör ki servisleri rezalet. Diğer ürünlerinde de servis konusunda hep sorun yaşadık. Sadece 1 sorun yaşasam neyse hak vereceğim.
@Aydın Bekoğlu 2000TL'ye bir makine almışsın sanki firmayı satın almış gibi davranman. :D Hangi servis yardımcı olmak istemiyormuş? İstemiyorsa bölgeyi arar şikayet edersin, konuşmayı bilsen zaten olayı çözermişsin. Bu tavırdaki birisinin servisle konuşamamasını doğal kabul ediyorum.
Konuyu okudun mu birader ürün mü almışım yeni :D

Diğer ürünlerinde de servis konusunda hep sorun yaşadık. Sadece 1 sorun yaşasam neyse hak vereceğim.
Ben de Bosch ile çok sorun yaşadım hem bozulmalar hem servis anlamında. Hiç foruma konu açıp Bosch eski Bosch değil, artık para kaybetmek yerine müşteri kaybetmek istiyorlar falan demeyi düşünmedim.

En kaliteli markalarda bile hata oranı var, şanssızlığına denk gelebiliyor. En beğenilmeyen markalarda yıllarca sorun yaşamayanlar da oluyor. Şans işi bu. Sadece Türkiye'de müşterinin mağdur olma ihtimali yüksek sorun yaşadığı zaman.

Geri
Yukarı